English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Kačenka

Desná


Apartmány Kačenka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Kačenka jsou vhodné k ubytování pro rodiny včetně malých dětí, jednotlivce i skupiny. Současně jsme neopomněli Vaše domácí mazlíčky, proto není problém současně s Vámi u nás ubytovat i Vašeho psa, kočku nebo králíka.

Objekt se nachází na okraji obce v rekreační oblasti. Naši hosté mají možnost ubytovat se v jednom z našich čtyř apartmánů s vlastním vchodem. Každý apartmán má vlastní kryté parkovací místo. Před apartmány je další možnost parkování na upraveném soukromém pozemku.

Hosté apartmánů mohou dále využívat zahradu, jejíž součástí je bazén 10 x 3,5m se slanou vodou, pro posezení a odpočinek krytou pergolu s grilem (možnost vlastního grilování). Pro uložení např. kol, motorek disponuje objekt vlastní garáží.

Pro nejmenší návštěvníky je zde k dispozici dětské hřiště, houpačka a pískoviště. 

Připojení k internetu je dostupné v celém objektu prostřednictvím bezdrátové sítě. 

V blízkosti objektu se nachází klasická restaurace cca 30m( možno zajistit obědy ,večeře) kinosál a diskotéka

Umístění:

Albrechtice v Jizerských horách - horská obec založená roku 1670. Kostel sv. Františka z Pauly z let 1779-84, rokokový interiér.

Jezy na Bílé Desné - soustava jezů pod Protrženou přehradou.

Mariánskohorské schody - spojují obec s nedalekou Mariánskou horou. Podle pověsti je zbudovali sami skláři, aby si zkrátili cestu z práce.

Protržená přehrada - pozůstatky přehrady, která se 18. září 1916 protrhla. O život tehdy přišlo 62 lidí.

Souš - osada na říčce Černé Desné je uváděna poprvé r. 1755. V l. 1912-15 musela zčásti ustoupit přehradě, která dnes slouží jako zdroj pitné vody. Sypaná hráz je 364 m dlouhá a 21 m vysoká.

Šumburk - obec na levém břehu Desné a Kamenice, poprvé uváděna r. 1611. Kostel sv. Františka z Assisi z let 1900-1903.

Tanvald - průmyslové město na soutoku Desné a Kamenice. V Horním Tanvaldě původně rokokový kostel sv. Petra a Pavla z l. 1787-89, přestavěný o sto let později.

Tanvaldský Špičák - 831 m n.m., výrazný vrch a středisko sjezdového lyžování v Jizerských horách. Na vrcholu je kamenná rozhledna z roku 1909 (k výročí 60. narozenin císaře Františka Josefa I.) s o rok mladší turistickou chatou. Dnešní podoba rozhledny z dostavby v r. 1930.

Terezínka - skalní vyhlídka nad Tanvaldem, zpřístupněná r. 1853 schody a zábradlím. Starší jméno vyhlídky je Šouf, dnešní název připomíná manželku tanvaldského továrníka Mayera, který vyhlídku nechal na svoje náklady vybudovat.

Vodopády na Černé Desné- řada vodopádů pod přehradou Souš

Ubytování:

Popis interiéru:

Vstupní předsíňka pro možnost uložení např. lyží, kol.

Obývací místnost společná s kuchyňskou linkou plně vybavenou pro možnost vaření, mikrovlnou troubou, kávovarem,konvicí – vaření na plynovém spotřebiči.

Vstup na zahradu – stolek a židličky pro sezení venku (část sezení je zastřešená a oddělená od dalších apartmánů zajišťující soukromí).

Schodiště do podkroví, kde se nacházejí 2 x 2 lůžkové místnosti – 2 oddělené ložnice a sociální zařízení (WC a sprchový kout).

Velikost apartmánu je 67m2.

Apartmány jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz