English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Slunečnice

Desná


Pension Slunečnice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný pension Slunečnice se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v centru Desné v Jizerských horách přímo na hlavní silnici E65 mezi Jabloncem nad Nisou a Harrachovem. Třípatrová historická budova (z r. 1890) prošla v letech 2002-2005 rozsáhlou rekonstrukcí. Dnes v ní najdete cukrárnu, jídelnu a ubytování.

Pension nabízí ubytování ve 2 luxusně vybavených apartmánech kategorie *** pro 4-6 osob. Ideální pro rodiny s dětmi.

Každý apartmán (70 m2) obsahuje velkou obyvací místnost s TV+SAT, kompletně vybavenou kuch. linku (lednice, trouba, skloker. deska, mikrovlnka, rychlovar. konv.,nádobí), 2 ložnice po 2 lůžkách, vlastní soc. zařízení (vířivka, sprch. kout, bidet, WC).

Ubytování je možné minimálně od 3 nocí. 

Umístění:

V zimě je v okolí možnost lyžování a to jak sjezdového "Tanvaldský Špičák" tak klasického "Jizerská magistrála". V létě je vyhledávaným místem hlavně Sportovní areál města, který zahrnuje fotbalové a nohejbalové hřiště, dva tenisové kurty a běžecký ovál. Dále je zde množství možností pro cyklistiku v krajině Jizerských hor.

Ubytování:

Každý apartmán má předsíňku, obývací místnost s kuchyňskou linkou, ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma oddělenými lůžky, koupelnu, WC s bidetem. V apartmánu č. 1 lze využít dvou přistýlek. V obývací místnosti je TV se satelitními programy. Kuchyňská linka je plně vybavena: sklokeramická varná deska, trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí. Koupelna disponuje sprchovým koutem s masážním panelem a vanou s vířivkou. V apartmánu č. 1 je WC s bidetem v samostatné místnosti, v apartmánu č. 2 jsou k dispozici 2 WC - jedno oddělené od koupelny, druhé součástí koupelny spolu s bidetem. 

V apartmánech je stravování vlastní, ale je tady možnost stravování buď v pensionu v jídelně po-pá  8-14,30h nebo v sousedních restauracích s dobrou a lacinou kuchyní.

Stravování:

V apartmánech je stravování vlastní, ale je tady možnost stravování buď v pensionu v jídelně po-pá  8-14,30h nebo v sousedních restauracích s dobrou a lacinou kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz