English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

HOTEL PASSAGE

Doksy


HOTEL PASSAGE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování v Hotelu Passage na okraji Starých Splavů u Máchova jezera za příznivou cenu. 

Ubytujte se v Hotelu Passage . Pro svojí výhodnou polohu při vjezdu do Starých Splavů je ideální jako výchozí bod pro výlety do okolí Máchova jezera, pro přenocování na cestách i pro dlouhodobé ubytování. Pláž Máchova jezera s aquaparkem je vzdálena pouze 5 min chůze od hotelu. Zastávky vlaku a autobusu jsou 50 m od hotelu. Díky své kapacitě ubytování a sálu je hotel vhodný pro školní výtely, školy v přírodě, soustředění a firemní akce. Nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace.

Umístění:

Okolí hotelu je protknuté turistickými trasami a přímo vybízí k trávení volného času procházkami v přírodě, cyklistikou, koupáním ve vodách Máchova jezera, lenošením na pláži, či poznáváním pamětihodností. Děti si nejvíce vyhrají v aquaparku s vodními atrakcemi na hlavní pláži ve Starých Splavech.

Ubytování:

Nové komfortni pokoje s vlastni koupelnou, postelemi boxspring, tv, minibarem a úschovnou schránkou. V nabidce též starší útulné 2-4 lůžkové pokoje s umyvadlem na pokojích a wc a sprchami na společných chodbách. Celková kapacita 50 lůžek.

Stravování:

Nově otevřená nekuřácká restaurace. V naší restauraci si můžete pochutnat na klasické české kuchyni. Nabízíme Vám ubytování se snídaní s polo i plnou penzí. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz