English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Doksy > Hotel Bellevue

Hotel Bellevue

Doksy


Hotel Bellevue
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Bellevue se nachází v krásné přírodě pouze 200m do Máchova jezera. Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení. (WC, sprcha, TV + SAT, telefon, fax). V hotelu se nachází restaurace s vynikající kuchyní, salonek fitness, whirpool, stolní tenis, venkovní bazén se slanou vodou (v létě s terasou), beach volleyballové hřiště. Hotel je vhodný také pro rodiny s dětmi.
Umístění:Hotel se nachází v malebném kraji u Máchova jezera, které nabízí široké sportovní využití zaměřené především na vodní sporty. Také možné vyjíždky na koních ,tenis , ciklistika ,pěší turistika .
Ubytování: Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení - WC, sprcha, TV + SAT.
Stravování:Hotelová restaurace nabízí jak minutková jídla tak i hotová jídla.Široká nabídka míchaných koktejlů a káv. V letní sezoně děláme venkovní grilování na naší terase.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz