English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Doksy > Hotel Lázeňský vrch

Hotel Lázeňský vrch

Doksy


Hotel Lázeňský vrch
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Malebné lázeňské městečko Staré Splavy leží na východním břehu Machova jezera. Pokud se rozhodnete poznávat tento kraj, budou Vám v tom nápomocny pohodlné turistické stezky. Máchovo jezero přímo vybízí k příjemnému koupání a provozování sportů.

Hotel Lázeňský Vrch je postaven v lese 5 min. od Máchaová jezera. Hotel nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 50 míst), sluneční terasu s bazénem a s možností posezení při kávě, zmrzlinovém poháru pro 80 míst. Nechybí zde ani pivnice s 24 místy a společenská místnost kde je biliard, stolní fotbal a televize s 24 místy a více.

Umístění:

Parkování je možné v areálu hotelu nebo na ulici ve vyhrazených prostorech. Pro motorkáře je zde také možnost parkování na dvorku. Jezero je cca 200 m, obchod 300 m, pošta a další služby do 500 m.

Ubytování:

V našem hotelu s kapacitou 39 lůžek, nabízíme ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, všechny s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají přímo vstup na terasu, balkon nebo zimní zahradu. Do pokoje v přízemí je zajištění bezbariérový přístup pro tělesně postižené osoby, včetně vybavené koupelny.

Vybavení pokojů - manželské postele, bohatý úložný prostor, TV, vlastní sociální zařízení.

Dvoulůžkové pokoje nabízíme v hlavní budově nebo mimo ní v zahradě. Dvoulůžkový v hlavní budově, jedná se o pokoj s vlastní koupelnou a WC. Dvoulůžkový mimo hlavní budovu (v zahradě), ale v areálu hotelu s možností parkování hned u pokoje, pokoj s vlastní koupelnou a WC. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz