English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

LakePark Residence

Doksy


LakePark Residence
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Residence LakePark se nachází v těsné blízkosti Máchova jezera v obci Staré Splavy a nabízí celoroční pronájem prostorných nadstandardně vybavených apartmánů (1+kk, 2+kk a 3+kk). Tento typ ubytování, jeho poloha uprostřed malebné krajiny a bohatá nabídka kulturního a sportovního vyžití v okolí, poskytují ideální předpoklad nejen ideální rodinné dovolené, ale i aktivního odpočinku, či romantického víkendu v soukromí.

Umístění:

Máchovo jezero je svou ojedinělou atmosférou, borovými lesy a písečnými plážemi celoročně vyhledávaným místem pro rekreaci, turistiku a sportovní vyžití. Hosté přijíždí na Máchovo jezero nejen za koupáním, vodními sporty a cykloturistikou, ale také za kulturou a poznáním historie. V blízkém okolí Máchova jezera je velké množství památek, které stojí za návštěvu (např. hrady Bezděz, Houska, Kokořín, skalní hrad Sloup, nebo zámky Zákupy a Lemberk). Nacházejí se zde i muzea (muzeum Čtyřlístek a muzeum K.H.M.). Celý kraj je protkán množstvím značených cyklostezek, na které se můžete vydat třeba i na elektrokolech, která jsou v residenci LakePark k zapůjčení. Residence LakePark je jen několik kroků od přístaviště ve Starých Splavech, kde se můžete nalodit na okružní plavbu parníkem. U přístaviště se nachází půjčovna šlapadel, veslic a dalších plavidel. Skvělé koupání je na nedaleké písečné pláži s aquparkem. Pro aktivní pobyt jsou v okolí tenisové kurty, beachvolleyball, golfové odpaliště, půjčovna a škola windsurfingu, rekreační rybolov, ale také možnost projížďky na koních a v zimních měsících dokonce bruslení a běžkování na zamrzlém Máchově jezeře. Přímo před objektem se nachází park s dětským hřištěm, kde ve stínu stoletých dubů můžete relaxovat a nabrat síly po náročném aktivním dni.

Ubytování:

Apartmány jsou komfortně vybaveny moderním nábytkem (šatní skříň, jídelní stůl, rozkládací pohovka, konf. stůl, komoda), LCD televizorem, kuchyňským koutem (varná deska, lednice, myčka nádobí, nerezový dřez, rychlovarná konvice, nádobí). Většina apartmánů disponuje lodžií nebo terasou s venkovním nábytkem. Vybavení koupelny (hotelová kosmetika, osušky, ručníky, vana, umyvadlo, toaleta, pračka). Podlahová krytina (plovoucí podlaha + dekorační koberec v obývacích místnostech, dlažba v předsíni a koupelně).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz