English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Fami Retro Design - Máchovo jezero

Doksy


Pension Fami Retro Design - Máchovo jezero
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Fami Retro Design se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže aquparku Máchova jezera. Pension Fami nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou až 50 lůžek, je vkusně vybaven moderním designovým nábytkem ale zároveň si zachovává jedinečnou atmosférou funkcionalistické stavby z první republiky.

Historie této prvorepublikové vily sahá až do roku 1930 kdy byla vyprojektována dokumentace na výstavbu budovy právě pro účely rekreace. Samotná stavba je sladěna s unikátním přírodním prostředím Máchova jezera. Procházka borovým lesem na pláž Máchova jezera (300m), picknik na Jarmilině skále, projížďka parníkem po Máchově jezeře jen umocní zážitek z vaší dovolené a připomene čas z roku 1928 kdy se teprve začal rozvíjet cestovní ruch na „Velkém rybníku“ dnešním Máchově jezeře.

WIFI internetové připojení a parkování na soukromém pozemku ZDARMA!

 

Umístění:

Přímo před pensionem se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi volejbalovými dvorci, tělocvičnou, fitnessem, saunou a vířivkou. Dále je možné využít travnaté fotbalové hřiště, krytý bazén 400m.

Koupání - aquapark Staré Splavy Máchovo jezero: 300m (písečná pláž + aquapark s bazénem).

Za nepříznivého počasí je možné navštívit aquapark v České Lípě (15 min autem). K dispozici je zde plavecký bazén 25m, zážitkový bazén s masážními tryskami, divoká řeka, tobogány + kamikaze, bublery, sauny a dětské brouzdaliště.

Ubytování:

Moderní designový nábytek ale přitom minimalisticky koncipovaný interiér pokojů se odkazuje na identitu v duchu 30 let. Pokoje jsou dvou, třílůžkové s vlastní koupelnou (sprcha / WC), čtyřlůžkové pokoje resp. rodinné apartmány se dvěma oddělenými ložnicemi a vlastní koupelnou (sprcha / WC). Za poplatek je možné zapůjčit TV – SAT s digitálním příjmem, chladničku, horská kola. K hodnotnému pobytu přispívají balkony a sluneční terasa s výhledem na tenisové kurty.

Stravování:

Součásti pensionu je restaurace s venkovním posezením a grilem kde je možné uspořádat firemní a společenské akce. Bohaté nutričně hodnotné snídaně jsou podávané formou švédského stolu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz