English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Doksy > Penzion Nový mlýn

Penzion Nový mlýn

Doksy


Penzion Nový mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Nový Mlýn vzdálen 500m od Máchova jezera nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř i pěti lůžkových pokojích.

V penzionu se dále nachází prostorná jídelna, dvě klubovny s TV a satelitem, jeden velký sál pro konání různých zábavných a sportovních akcí a dále možnost využití stolního tenisu, elektrické šipky, půjčovna kol za poplatek. Přímo u penzionu se nachází parkoviště, které je pro osobní automobily zdarma.Penzion je vhodný pro pořádání firemních a školících akcí,různých sportovních akcí,škol v přírodě a školních výletů,rodinných dovolených.

Umístění:Máchovo jezero je největší plochou Máchova kraje s četnými písčitými plážemi. V okolí je možnost plavby po jezeře parníkem, nedaleko se nachází hrad Bezděz, Houska, hrad Kokořín, Skalní hrad Jestřebí, Sloup s pískovcovými útvary se zříceninou hradu, v obcích Zákupy a Zahrádky je možné navštívit renesanční zámky.

Území v okolí Máchova jezera je přímo předurčeno k vyjížďkám na kole. Jedná se o mírně kopcovitý terén s hlubokými lesy, protkanou celou sítí cest stezek a málo frekventovaných silniček.

Ubytování:ubytování ve dvou, tří, čtyř i pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Stravování:Také na Vás čeká denně otevřený bar a restaurace.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz