English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Venkovský dům U Leknínu

Doksy


Venkovský dům U Leknínu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Venkovský dům U Leknínu se nachází na východní straně Máchova jezera, 2 km od Doks na hrázi Břehyňského rybníka. Celková kapacita je 17 hostů (Květen - září), v topném období (říjen - duben) 12 hostů. Za domem je k dispozici zahrada "od světa" oddělená domem a poskytující soukromí. Parkování je možné na zahradě nebo před domem. Úschova kol pod uzamčení je možná, případné zapůjčení kol zajistíme. Celoroční ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci skupiny rodin nebo přátel, firemní akce apod.

Umístění:

Díky své unikátní poloze nedaleko Máchova jezera, na břehu Břehyňského rybníka, na hranici bývalého vojenského újezdu Ralsko a přírodní rezervace Břehyně-Pecopala je okolí plné nabídek pro každého. Pro milovníky památek je tu řada zámků, hradů a zřícenin. Pro turisty propracovaná síť cyklostezek a značených turistických cest. Milovníci vody a vodních sportů si přijdou na své na Máchově jezeře. Rybaření je možné na Máchově jezeře, několika dalších soukromých rybnících nebo na Ploučnici. Pro houbaře a sběrače borůvek tu jsou nekonečné lesy k Bezdězu nebo směrem k Ještědu. Okolí má co nabídnout i v zimním období jako například bruslení na Máchově jezeře, výlety na běžkách po okolí nebo sjezdovky na Ještědu. Blízkost Doks umožňuje využít celou nabídku kulturních akcí ve městě. Pokud dáváte přednost masové večerní zábavě, pak můžete navštívit diskotéky v Doksech, restaurace, pivnice a atd.

Ubytování:

Všechny pokoje a apartmán mají samostatné sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. V každém pokoji je umístěna „chytrá“ TV s připojením na internet. 

Celková ubytovací kapacita domu činí 17 lůžek  - přízemí 1 x 4 lůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem, v patře jsou dva pokoje a to 1 x 2 a 1 x 4 lůžkový pokoj (v obou je jedna přistýlka možná), podkroví dvoupokojový apartmán 2 + 3 lůžka – pozor (!) nižší strop. Apartmán není k dispozici v topném období.

V celém penzionu je pro ubytované hosty k dispozici Wi-Fi zdarma.

Stravování:

V přízemí se nachází plně vybavená společná kuchyně pro případné vlastní vaření ubytovaných hostů s jídelnou pro 17 osob. V kuchyni naleznete sporák se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnou troubu, varnou konvici, velkou lednici s mrazákem, nerezové nádobí a porcelán s motivem cibuláku. V patře má apartmán kuchyňku vybavenou sklokeramickou varnou deskou, varnou konvici a lednicí. Díky vlastní kuchyni nejste vázáni na žádný ranní budíček a časový program si řídíte podle sebe.

Stravování pro ty, kteří si nepředstavují dovolenou s vařením, tu je nabídka celé řady příjemných restaurací, pizzérií, kaváren a cukráren v Doksech a Starých Splavech. Každý den můžete vybírat z jiné nabídky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz