English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Vila Terezie

Doksy


Vila Terezie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vila Terezie se nachází v klidné části letoviska Staré Splavy, 300 m od hlavní pláže. Nabízíme Vám ubytování v nadstandardně vybavených pokojích. K dispozici je Vám také plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost a v letních měsících venkovní bazén, posezení a gril.

Naše ubytování je velmi vhodné také pro menší uzavřené skupiny do 24 osob (po domluvě lze kapacitu ještě navýšit). K dispozici je Vám mimojiné společenská místnost, kde můžete pořádat různá posezení či firemní akce. A hlavně, máte zde naprosté soukromí.

Pokoje jsou Vám při příjezdu k dispozici od 14-ti hodin. Standardně přijímáme hosty do 18-ti hodin, po telefonické dohodě je možné Vás ubytovat i v pozdějších hodinách. Při odjezdu Vás prosíme o uvolnění pokoje do 10-té hodiny. Individuálně lze domluvit i pozdější uvolnění pokoje, pokud na daný pokoj týž den nepřijíždí další hosté.

Umístění:

Kompletně vybavené pokoje se sociálním zařízením, minibary , TV (satelit) nabízí maximální pohodlí pro náročnější klientelu i kolektivy. K dispozici je 5 pokojů s celkem jedenácti lůžky a dvěmi přistýlkami. Ve II.podlaží je k dispozici kompletně vybavená kuchyně ( el.sporák se sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlnkou, lednicí, mrazákem, a základním nádobím..) U kuchyně je jídelní kout ke společnému stolování. Jeden dvoupokojový apartmán a jedna třílůžková garsoniéra jsou s balkónem do slunné, zatravněné zahrady. Ve stejném podlaží jsou dvě další, stejně vybavené dvoulůžkové garsoniéry.

Ubytování:

Naše ubytovací zařízení má celkovou kapacitu 24 lůžek (19 pevných lůžek + 5 přistýlek). Po dohodě lze lůžkovou kapacitu ještě navýšit. K dispozici je Vám společná kuchyň a jídelna, společenská místnost a v letních měsících také venkovní bazén, venkovní posezení, gril a malé dětské hřiště. Auta lze parkovat v prostoru objektu na uzavřeném parkovišti. V celém objektu je Vám zdarma k dispozici WiFi síť s připojením na internet. Všechny pokoje a společné prostory jsou nekuřácké.

Stravování:

V okolí Vila Terezie se nachází několik partnerských restaurací, pizzerie, apod. ve kterých mohou naši hosté uplatnit slevu na konzumaci.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz