English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Dubá > Zámek Nový Berštejn

Zámek Nový Berštejn

Dubá


Zámek Nový Berštejn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tento pohádkově oživlý zámek z 16. století byl ještě před 20ti lety ruinou uprostřed nádherné divoké přírody. Pak jej koupil a znovu přivedl k životu bývalý profesionální sportovec Miro Slezák. Zachránil tak krásný zámek s anglickým parkem (10 ha), jenž v minulosti okouzlil mnoho významných osobností, mimo jiné i Albrechta z Valdštejna, Franze Kafku a filmové tvůrce z celého světa. Dnes na zámku majitel s rodinou bydlí a od května do října se zde s manželkou osobně stará o zámecké hosty. Je to místo nabité bohatou historií a domácí atmosférou, kde čas běží jinak. Zámecké prostory nabízí soukromí i velkorysý prostor a jsou domácími s láskou zařízeny dobovým nábytkem. V rozlehlém parku se nachází sportovní areál s bazénem (20 m), golfovým hřištěm (9 jamek), tenisovými kurty a dětským hřištěm. FAMILY FRIENDLY.

Umístění:

V okolí jsou krásné skalní útvary, zbytky skalních hrádků a divoká příroda se spoustou zvěře a lesních plodů, která si získá Vaše srdce. Tato krajina Vám nabízí vše, nač si vzpomenete: pramenitou vodu, potoky, jezera a rybníky s přírodním koupáním, močály i rašeliniště, doliny, skály, hory, zříceniny, hrady a zámky, samoty a usedlosti, koňské farmy i unikátní lidové stavby v původních vesničkách.

Ubytování:

Zámek Berštejn nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek, z toho 16 prostorných obvykle dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, 5 více pokojových suite. Všechny hotelové pokoje jsou s láskou zařízené historickým nábytkem a často krásnými kachlovými kamny. Liší se výjimečnou, romantickou atmosférou umocněnou staletími. Z většiny pokojů je překrásný výhled do zámeckého parku. Koupelny jsou vybaveny sprchou, v suite navíc i vanou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz