English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Dubá > Zámek Nový Berštejn

Zámek Nový Berštejn

Dubá


Zámek Nový Berštejn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tento pohádkově oživlý zámek z 16. století byl ještě před 20ti lety ruinou uprostřed nádherné divoké přírody. Pak jej koupil a znovu přivedl k životu bývalý profesionální sportovec Miro Slezák. Zachránil tak krásný zámek s anglickým parkem (10 ha), jenž v minulosti okouzlil mnoho významných osobností, mimo jiné i Albrechta z Valdštejna, Franze Kafku a filmové tvůrce z celého světa. Dnes na zámku majitel s rodinou bydlí a od května do října se zde s manželkou osobně stará o zámecké hosty. Je to místo nabité bohatou historií a domácí atmosférou, kde čas běží jinak. Zámecké prostory nabízí soukromí i velkorysý prostor a jsou domácími s láskou zařízeny dobovým nábytkem. V rozlehlém parku se nachází sportovní areál s bazénem (20 m), golfovým hřištěm (9 jamek), tenisovými kurty a dětským hřištěm. FAMILY FRIENDLY.

Umístění:

V okolí jsou krásné skalní útvary, zbytky skalních hrádků a divoká příroda se spoustou zvěře a lesních plodů, která si získá Vaše srdce. Tato krajina Vám nabízí vše, nač si vzpomenete: pramenitou vodu, potoky, jezera a rybníky s přírodním koupáním, močály i rašeliniště, doliny, skály, hory, zříceniny, hrady a zámky, samoty a usedlosti, koňské farmy i unikátní lidové stavby v původních vesničkách.

Ubytování:

Zámek Berštejn nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek, z toho 16 prostorných obvykle dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, 5 více pokojových suite. Všechny hotelové pokoje jsou s láskou zařízené historickým nábytkem a často krásnými kachlovými kamny. Liší se výjimečnou, romantickou atmosférou umocněnou staletími. Z většiny pokojů je překrásný výhled do zámeckého parku. Koupelny jsou vybaveny sprchou, v suite navíc i vanou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz