English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Harrachov > Apartmány Areál Ados

Apartmány Areál Ados

Harrachov


Apartmány Areál Ados
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Všechny apartmány v areálu ADOS jsou moderně vybaveny. V každém z nich je kuchyňská linka (základní nádobí, elektrický dvouvařič, lednice, kávovar, topinkovač, mikrovlnná trouba), TV + SAT, rádio, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, chodba, místnost na úschovu lyží (kol), ručníky a osušky, povlečení, utěrky. Některé apartmány mají balkón.

Umístění:

Apartmány Areál ADOS, to je sport, relax a zábava U domu s apartmány Areál ADOS je hřiště na plážový volejbal, dětské prolézačky a pískoviště. Přímo naproti apartmánů je vyhledávaný Bowling club (bowling, šipky, kulečník), a od prosince 2006 jen 20 metrů od domu multifunkční sportovní a relaxační centrum Harrachov (squash, golfový trenažer, sauna, posilovna, vířivá vana,).

Ubytování:


6x apartmán - ložnice se třemi lůžky (60 m2), obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, možnost přistýlky.

Stravování:

V útulné restauraci je možné na místě zajistit snídaně, obědy i večeře nebo výběr z menu. Sportrelax 007 a Bowling club nabízí své prostory jak jednotlivcům, tak i společnostem např. pro teambuilding či sportovním klubům jako ideální místo pro sportovní soustředění.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz