English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Harrachov > Hotel KAROLÍNA Harrachov

Hotel KAROLÍNA Harrachov

Harrachov


Hotel KAROLÍNA Harrachov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Karolína se nachází v nejznámějším rekreačním středisku Krkonoš, v Harrachově, v místní části Nový Svět. Centrum je vzdáleno 500 metrů. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází harrachovský historický klenot, Kaple sv. Alžběty s unikátním skleněným zvonem, který byl vyroben ve zdejší sklárně.

Hotel Karolína nabízí příjemné ubytování ve standardně vybavených pokojích vč. TV + SAT. Celková  ubytovací kapacita je 28 pokojů,  73 pevných  lůžek  s další možností  přistýlek.

V hotelu Karolína Vám rádi nabídneme příjemný odpočinek v relaxačním centru, jehož služby Vám vřele doporučujeme.

Ubytování:

Každý pokoj má předsíňku, koupelnu se sprchou a WC, TV + SAT. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové, některé s možností přistýlky. Dále je nabízeno ubytování v tzv. rodinných  pokojích, tyto pokoje jsou  prostorné  a disponují  dvěma samostatnými ložnicemi se společnou předsíňkou, koupelnou se  sprchou a WC, TV +  SAT. V pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Stravování:

Restaurace v Hotelu Karolína

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně, obědy a večeře. Stylová restaurace s dobovými obrazy a historickými doplňky je pro  hosty otevřena denně 7.30 – 20.00 hod. Nabízíme zde stravování  pro ubytované hosty i pro hosty příchozí.

Pivnice Formanka

V příjemném prostředí pivnice Formanka Vás rádi obsloužíme denně v době 11.00 – 23.00.hod. Pub Formanka je staročeskou pivnicí s jedinečnou atmosférou a výborným českým pivem.

Crazy Saloon bar

Stejně tak v baru našeho hotelu Crazy saloon Vás rád denně přivítá ochotný personál hotelu  v době 11.00 – 23.00 denně. Crazy Saloon bar je citlivě dekorován mnoha dobovými doplňky a skýtá velmi příjemné posezení s nabídkou širokého sortimentu nápojů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz