English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Harrachov > Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk

Harrachov


Hotel Šedý Vlk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Šedý Vlk nabízí ubytování pro jednotlivce, firemní akce a skupiny. Restaurace hotelu Šedý vlk nabízí snídaně formou švédských stolů, za příplatek pak polopenzi, plnou penzi. Při špatném počasí nebo po dnu plném sportu můžete relaxovat v našem bazénu.

Hotel Šedý vlk má u restaurace venkovní terasu, která sousedí s dětským hřišťátkem a pískovištěm. V hotelu je vybavený dětský koutek. Při ubytování se stravou servírujeme polévku, dále máte vždy den předem na výběr ze 4 různých jídel a salátový bufet dle vlastního výběru. Nabízíme také dětské porce za sníženou cenu. Další možnost je ubytování bez stravy a stravování podle vlastního výběru jídla i času.

Přímo v hotelu Šedý vlk najdete minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, billiard, saunu, krytý bazén a nově vybudované solárium Ergoline Classic 500. V hotelu je možnost využít možnosti zahrát si ping-pong, pobavit se s rodinou nebo přáteli hrou billiardu a kulečníku nebo navštívit náš příjemný hotelový bar.

V hotelu je WiFi a to ve společenské části hotelu.

Umístění:

Harrachov se nachází v západních Krkonoších na rozhraní Jizerských hor a údolí řeky Mumlavy, pod Čertovou horou a patří mezi naše významná horská letoviska. Území města Harrachov sousedí s Polskem, se kterým je přímo spojen silniční komunikací. Od roku 1989 se zde velmi rozvinul turistický ruch, Harrachov od té doby vzkvétá a neustále rozšiřuje možnosti pro aktivní trávení volného času. Najdete zde mnoho příležitostí k odpočinku, sportu a relaxaci.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem a některé pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na okolí.

Stravování:

Hotel Šedý vlk je známý svojí výtečnou českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí klasické formy stravování pro hotelové hosty.

Snídaně jsou formou švédských stolů s bohatou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře si pak hosté vybírají den předem z nabídky čtyř jídel.

Každé takové jídlo obsahuje předkrm nebo polévkuhlavní chod a navíc saláty a zákusky formou bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz