English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Harrachov > Resident Harrachov

Resident Harrachov

Harrachov


Resident Harrachov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nový a elegantní Hotel Resident Harrachov stojí na klidném romantickém místě nedaleko centra Harrachova. Hotelový skibus vozí hosty k 500 metrů vzdálenému lyžařskému areálu s lanovkami a vleky. V pokojích je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Hosté mají na výběr z prostorných studií a apartmánů s obývacím pokojem, balkonem, terasou, menší zahradou s výhledem na hory a les a kuchyňským koutem vybaveným spotřebiči. K dispozici je moderní restaurace s prostory pro firemní akce. Parkovat lze v kryté hotelové garáži nebo na venkovním parkovišti.

Po dni stráveném na horách mohou hosté relaxovat ve wellness centru pod rukama profesionálních masérů nebo využít jednu ze 4 hotelových saun, parní saunu, vířivku s protiproudem, solnou jeskyni či posilovnu. Provádějí se tu i léčebné terapie s rybičkami Garra Rufa. Každé ráno se podává snídaně a na požádání je každý den k dispozici pokojová služba. Hosté mohou zdarma využívat skibus.

V malebném okolí hotelu můžete lyžovat, jezdit na snowboardu, sáňkovat, vydat se na túru nebo hrát golf. V blízkosti hotelu Resident Harrachov najdete také malou sjezdovku pro děti, sáňkařskou dráhu a tenisové kurty. Přímo kolem hotelu vede běžkařská trať.

Pokoje: 24

Počet lůžek: 54

Počet přistýlek: 58

Umístění:

Vzdálenosti od hotelu

Dětský vlek: přímo u hotelu

Garáže: přímo v hotelu

Bobová dráha : 100 metrů

Samoobsluha : 100 metrů

Hlavní ski areál : 500 metrů (hotel provozuje vlstní skibus s dopravou hostů na sjezdovku a zpět),  městský skibus má zastávku přímo u recepce

 

Ubytování:

Hotel nabízí pokoje v kategorii :

 

Studio - 30m2  

manželská postel (+2 přistýlky)

 

Studio Deluxe - 30m2

manželská postel nebo dvě hotelová lůžka  (+2 přistýlky)

 

Rodinný Apartment - 40m2

manželská postel (+2 přistýlky v ceně pokoje)

 

Apartment Deluxe  - 40m2 

manželská postel nebo dvě hotelová lůžka  (+2-3 přistýlky)

 

Duplex Apartment  - 60m2

manželská postel (+2-5 přistýlek)

 

Duplex Apartment Deluxe  - 60m2

manželská postel nebo dvě hotelová lůžka  (+2-5 přistýlek)

 

Stravování:

Restaurace

Konferenční prostory
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz