English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion U vleku

Jablonec nad Jizerou


Penzion U vleku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U vleku se nachází v Jablonci nad Jizerou, pouhých 100m od SKI areálu Kamenec. V zimním období můžete v blízkosti využít mnoho lokalit k zimním sportům. V letním období pak nesčetně možností k výletům, pěším a cyklistickým túrám. Jablonec nad Jizerou bývá nazýván "bránou do Krkonoš". V Penzionu se nachází osm pokojů s celkovou kapacitou až 30 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízení (WC, sprcha) a jsou pokryty WIFI signálem zdarma.

V Pensionu je k dispozici WIFI zdarma a bezplatné parkování.

Pro ubytované hosty je k dispozici společná kuchyně, jídelna a velká společenská místnost.

Umístění:

V docházkové vzdálenosti od penzionu najdete skvěle vybavené dětské hřiště situované uprostřed udržovaného parku, koupaliště s venkovním bazénem, tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště. Pro milovníky rybaření v blízkosti penzionu protéká řeka Jizera. Jablonec nad Jizerou je skvělým výchozím bodem do Krkonošského národního parku kde milovníci přírody a aktivního života najdou mnoho možností k podnikání různých aktivit.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízení (WC, sprcha) a jsou pokryty WIFI signálem zdarma.

Stravování:

Pro ubytované hosty je k dispozici společná kuchyně, jídelna a velká společenská místnost. Na okolí je celá řada restaurací. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz