English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion U vleku

Jablonec nad Jizerou


Penzion U vleku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U vleku se nachází v Jablonci nad Jizerou, pouhých 100m od SKI areálu Kamenec. V zimním období můžete v blízkosti využít mnoho lokalit k zimním sportům. V letním období pak nesčetně možností k výletům, pěším a cyklistickým túrám. Jablonec nad Jizerou bývá nazýván "bránou do Krkonoš". V Penzionu se nachází osm pokojů s celkovou kapacitou až 30 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízení (WC, sprcha) a jsou pokryty WIFI signálem zdarma.

V Pensionu je k dispozici WIFI zdarma a bezplatné parkování.

Pro ubytované hosty je k dispozici společná kuchyně, jídelna a velká společenská místnost.

Umístění:

V docházkové vzdálenosti od penzionu najdete skvěle vybavené dětské hřiště situované uprostřed udržovaného parku, koupaliště s venkovním bazénem, tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště. Pro milovníky rybaření v blízkosti penzionu protéká řeka Jizera. Jablonec nad Jizerou je skvělým výchozím bodem do Krkonošského národního parku kde milovníci přírody a aktivního života najdou mnoho možností k podnikání různých aktivit.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízení (WC, sprcha) a jsou pokryty WIFI signálem zdarma.

Stravování:

Pro ubytované hosty je k dispozici společná kuchyně, jídelna a velká společenská místnost. Na okolí je celá řada restaurací. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz