English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Jablonec nad Nisou > Pension Ayky

Pension Ayky

Jablonec nad Nisou


Pension Ayky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Ayky nabízí nezapomenutelná panoramata na Jablonec nad Nisou a Jizerské hory.

Pro relaxaci našich hostů zde slouží nově vybudovaná sauna s bazénem.

Pro hosty je zde příroda, horská turistika, cykloturistika, atletika, lyžování či pouhé procházky do blízkého i vzdálenějšího okolí. Do centra je to pěšky pouhých 15 minut.

Vaše pohodlí, ničím nerušený pobyt a spokojenost jsou naším cílem…

Umístění:

Pro hosty je zde příroda, horská turistika, cykloturistika, atletika, lyžování či pouhé procházky do blízkého i vzdálenějšího okolí . Do centra je to pěšky pouhých 15 minut.

Pension se nachází téměř na cyklostezce, po které se dá dojet až k Severnímu moři. Přímo v Jablonci je malá sjezdovka Dobrá Voda 300m dlouhá a od pensionu je pouhých 5 minut autem. Pro sportovce atlety je zde nádherný nedávno zrekonstruovaný atletický stadion, atletická hala a přírodní tréninkový areál Srnčí důl, to vše pěšky 5 minut. Jablonec se také může pochlubit největší přehradní nádrží ve městě v Evropě, vzdálena je 15 minut autem.

Ubytování:

Ubytování v moderně vybavených pokojích s koupelnami s flat TV, SAT, WIFI a blackout závěsy.

Stravování:

1.Penzion není obyčejnou restaurací, nabízíme ubytovaným hostům domácí péči.
2.Vaří pouze a jedině z čerstvých nakoupených surovin, proto je nutné objednat jídlo předem.
3.Naším největším trumfem je kuchařské umění samotné majitelky penzionu s použitím té nejmodernější kuchyňské techniky a zkušeností sesbíraných na cestách po světě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz