English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Bazalka

Jablonec nad Nisou


Penzion Bazalka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Bazalka je umístěn v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti s výhledem na Jablonec nad Nisou. Je vhodný pro rekreaci v Jizerských horách, víkendové pobyty pro relaxaci a zároveň pro služební a firemní akce. V blízkém okolí je les pro příjemné procházky.

V Jablonci nad Nisou můžete využít plno možností k relaxaci a odpočinku jak v zimě, tak v létě. Můžete navštívit i místní muzeum skla a bižuterie. V dojezdové vzdálenosti 10km je také historicky zajímavé město Liberec (spojení jak autobusy, tak tramvají). 

Pro ubytované hosty je k dispozici Internet zdarma (využití bezdrátového připojení k síti internet wi-fi). Parkování je zajištěno v zadní části domu a proti neoprávněnému vniknutí je chráněno vraty.

V suterénu jsou prostory k dalším aktivitám nebo pronájmu (hudební a fimové večery, výstavy).

Máme místnost pro úschovu lyží a kol. Venkovní posezení za domem. K dipozici je i postýlka, vanička a židle pro děti do 2 let. Parkování pod uzamčením ve dvoře.

Umístění:

Poloha penzionu je vhodná mimo jiné pro pěší a cykloturistiku. V blízkosti penzionu je bazén, bowling, lyžařské vleky, přehrada, squash centrum, Babylon...

Ubytování:

V nabídce Penzionu Bazalka je celkově 5 pokojů, z toho jeden apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. Penzion má kapacitu 17 míst. Na pokojích je k dispozici TV, varná konvice a čajový servis.

Stravování:

V přízemí je k dizpozici zařízená kuchyně, společenská a jídelní místnost (dříve restuarace) s krbem a salónkem s osobitou výzdobou. Je zde možnost příjemně posedět a možnost uspořádat jak firemní, tak soukromé akce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz