English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Jablonec nad Nisou > Penzion Král

Penzion Král

Jablonec nad Nisou


Penzion Král
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný pension, klidné a nekuřácké prostředí s překrásným výhledem na panorama města a Jizerských hor.

Nekuřácké interiéry, zahrada, terasa, krb, ohniště, pískoviště, zimní zahrada. Parkování ve dvoře pro 2 osobní auta, kryté parkování pro dvě osobní auta, úschovna lyží a kol. Možnost připojení na internet, Wi-Fi v celém objektu zdarma.

Umístění:

Lyžařská střediska Severák, Bedřichov a nedaleký Špičák jsou ideálním místem pro sjezdové lyžování, zejména pro rodiny a začátečníky. Nejbližší sjezdovkou je Dobrá Voda cca 500 m.

Dobře značené trasy Vás v každé roční době zavedou na spousty zajímavých míst včetně rašelinišť a jezírek, loveckého zámečku na Nové louce, přehrady na Černé Nise a nad Josefovým dolem.

Ubytování:

Ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém a třílůžkovém pokoji, apartmánech ( pro 4 osoby ) s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT, balkonem. Možnost dětské postýlky.

Stravování:

K dispozici je plně vybavená kuchyně pro vlastní vaření ( nádobí, kávovar, rychlovarná konvice, plyn.sporák + el. trouba, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem ).

Možnost objednat snídaně. Dospělá osoba 85,-Kč/den, dítě do 12 let 50,-Kč/den
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz