English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Jablonec nad Nisou > Podzimní Idylka

Podzimní Idylka

Jablonec nad Nisou


Podzimní Idylka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Podzimní Idylka se nachází v klidné části města Jablonec nad Nisou, ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech. 1 apartmán je jednopatrový domek s možností ubytování 4 osob + 2 přistýlky, 2 apartmán je byt o velikosti 2+1 s možností ubytování 6 osob + 2 přistýlky. Apartmány nabízejí vlastní vaření, parkování i ubytování s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké a disponují TV+sat a wifi. 

Umístění:

V okolí se nachází několik rozhleden, v blízkosti jsou lesy s možností houbaření, nedaleko cyklostezka, přehrada s možnosti koupání a rybolovu. Asi 1000m se nachází sportovní hala, naproti krytý bazén.

Ubytování:

1. apartmán - jednopatrový domek je po celkové rekonstrukci dokončené v červnu 2009. V přízemí se nachází koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout), obývací pokoje s kuchyňským koutem (dvouplotýnkový el. sporákem, lednička, mikrovlnná trouba včetně základního vybavení pro 6 osob), rozkládácí pohovkou. V patře je pak k dispozici ložnice se čtyřmi lůžky.

2. apartmán - byt 2+1 ve starší zástavbě. V bytě se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se čtyřmi lůžky, koupelna (WC, umyvadlo a vana), kuchyň (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rohová lavice včetně základního vybavení pro osm osob).

U apartmánů je možnost parkování a venkovního posezení. Po dohodě také ubytování s domácími zvířaty. 

Stravování:

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyňce. Restaurace 300 m od apartmánu. Pizerie 600 m od apartmánu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz