English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Jablonec nad Nisou > Podzimní Idylka

Podzimní Idylka

Jablonec nad Nisou


Podzimní Idylka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Podzimní Idylka se nachází v klidné části města Jablonec nad Nisou, ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech. 1 apartmán je jednopatrový domek s možností ubytování 4 osob + 2 přistýlky, 2 apartmán je byt o velikosti 2+1 s možností ubytování 6 osob + 2 přistýlky. Apartmány nabízejí vlastní vaření, parkování i ubytování s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké a disponují TV+sat a wifi. 

Umístění:

V okolí se nachází několik rozhleden, v blízkosti jsou lesy s možností houbaření, nedaleko cyklostezka, přehrada s možnosti koupání a rybolovu. Asi 1000m se nachází sportovní hala, naproti krytý bazén.

Ubytování:

1. apartmán - jednopatrový domek je po celkové rekonstrukci dokončené v červnu 2009. V přízemí se nachází koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout), obývací pokoje s kuchyňským koutem (dvouplotýnkový el. sporákem, lednička, mikrovlnná trouba včetně základního vybavení pro 6 osob), rozkládácí pohovkou. V patře je pak k dispozici ložnice se čtyřmi lůžky.

2. apartmán - byt 2+1 ve starší zástavbě. V bytě se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se čtyřmi lůžky, koupelna (WC, umyvadlo a vana), kuchyň (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rohová lavice včetně základního vybavení pro osm osob).

U apartmánů je možnost parkování a venkovního posezení. Po dohodě také ubytování s domácími zvířaty. 

Stravování:

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyňce. Restaurace 300 m od apartmánu. Pizerie 600 m od apartmánu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz