English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Janov nad Nisou > Hotel Premier

Hotel Premier

Janov nad Nisou


Hotel Premier
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Premier se nachází v samém srdci Jizerských hor v Bedřichově nedaleko měst Jablonec nad Nisou a Liberec (8km) 100 metrů od rozhledny Královka. Ze stylové restaurace si můžete vychutnat jedinečný výhled na město Jablonec nad Nisou, Český ráj, Krkonoše a Ještěd. V zimním období vás jistě potěší posezení u krbu a dobré knížky z naší malé knihovny.  Velikou výhodou je i vybavení pro firemní akce. Hotel nabízí 16 pokojů o kapacitě 38 lůžek.

Všechny pokoje jsou pro Váš naprostý komfort dostatečně prostorné a stylově zařízené. Část našich pokojů je situována na jižní stranu, odkud je nádherný výhled na město Jablonec nad Nisou a jeho okolí. Za dobré viditelnosti budete mít možnost dohlédnout až do Českého Ráje a na Trosky. Další část pokojů je situována na stranu severní odkud je výhled na hřebeny Jizerských hor.

Hotel nabízí weelness jehož součástí jsou masáže, sauna a vířivá vana. Můžeme také zajistit půjčení lyží, kol, projížďku v kočáře či na koni. 

Naším cílem je poskytnout vám naprostý komfort a profesionální služby ve všech úsecích hotelu jde nám především o váš klid a odpočinek a i z tohoto důvodu v hotelu ubytováváme děti starší 10ti let.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Umístění:

Hotel má taktickou pozici jak pro lyžaře, tak i pro cyklisty. Běžecké tratě Jizerské magistrály jsou vedeny přímo od hotelu. Možnost sjezdového lyžování nabízí Lyžařský areál Bedřichov Malinovka vzdálený 1km, lyžařský areál Severák v Hraběticích vzdálený 2 km, Tanvald Špičák (cca 9 km). V dosahu 1 km jsou tenisové kurty a koupaliště. Hotel je schopný zajistit projížďku na koních či v kočáře.

Velice rádi Vám během Vašeho pobytu poradíme s naplánování relaxačního programu, trasy výletu nebo doporučíme kulturní událost, která by Vás mohla zajímat. Na recepci Vám poskytneme veškeré informace ohledně sportovního i odpočinkového využití volného času. Samozřejmě Vám v případě zájmu rádi sjednáme dopravu do nedalekého Liberce či Jablonce, zajistíme vyjížďku na koních, sjednáme zapůjčení lyží, kol a dalšího sportovního náčinní. Na recepci Vám můžeme poskytnout mapu blízkého okolí, nebo si zde můžete zakoupit mapu jizerských hor.

Ubytování:

Hotel Premier má k dispozici 16 pokojů a to od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Část našich pokojů je situována na jižní stranu, odkud je nádherný výhled na město Jablonec nad Nisou a jeho okolí. Další část pokojů je situována na stranu severní odkud je výhled na hřebeny Jizerských hor. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, wi fi připojení (zdarma)

Většina našich pokojů je dále vybavena psacím stolem s korespondenčními potřebami.

Jako doplňkovou službu jsme schopni za poplatek zajistit koš s ovocem na pokoj, láhev sektu na pokoj, snídani na pokoj.

Ubytováváme děti až od 10-ti let a výše

Stravování:

Restaurace Vám nabídne kromě skvělého jídla připravovaného z čerstvých surovin v závislosti na roční době i lahodná tuzemská i zahraniční vína s jejihž výběrem Vám rádi poradíme. Příjemnou atmosféru naší restaurace podpoří nejen krb, u kterého se za chladných měsíců jistě zahřejete, ale i nádherný výhled širokého okolí, kdy za dobré viditelnosti dohlédnete až do Českého Ráje. Pokud plánujete zavítat do naší restaurace a užít si skvělý gastronomický i stylový zážitek, srdečně se na Vás těšíme!

SVATBY, ŠKOLENÍ A FIREMNÍ AKCE: Naše restaurace je rozdělena na dvě části, z nichž jedna je vybavena barem a druhá krbem, tanečním parketem a zázemím pro konference a školení. Neváhejte nás proto kontaktovat v případě zájmu o svatbu, skolení či konferenci. Velice rádi přizpůsobíme tento prostor Vašim požadavkům.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz