English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Janov nad Nisou > Hotel Semerink

Hotel Semerink

Janov nad Nisou


Hotel Semerink
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Janov nad Nisou v nadmořské výšce 650 m n.m. Jizerské hory jsou významným střediskem letní a zejména zimní rekreace. Vzdálenost hotelu od okresního města Jablonce nad Nisou je cca 5 km a lze do něj dojít pěšky po značené turistické cestě kolem Jablonecké přehrady, která v létě skýtá možnost koupání či rybaření. 

Kapacita hotelu je 139 lůžek ve 35 pokojích. Pokoje jsou dvou až sedmilůžkové, větší pokoje jsou o dvou místnostech. 

V hotelu je dále k dispozici sauna s odpočívárnou, stolní tenis, posilovna, masáže, klubovna, učebny a konferenční místnost. V letních měsících lze využít posezení na terase, grilování a ohniště. Hotel dále nabízí venkovní dětské hřiště, lukostřelbu, malou lezeckou stěnu a lanové centrum. V blízkém okolí je možnost bowlingu, minigolfu či pronájmu tenisových kurtů. Turistika, cykloturistika, 800m od hotelu fotbalové hřiště, tělocvična. V dosahu 5km přírodní koupání, krytý bazén s tobogánem, bowling, tenis, bobová dráha, víceúčelová sportovní hala.

Umístění:

Okolí hotelu je protkáno množstvím značených turistických tras, které Vás při letní turistice zavedou na nejkrásnější místa Jizerských hor.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením.

Stravování:

K dispozici hotelová restaurace, kavárna - otevřena od 8 do 22 hodin,bar - otevřen od 16 do 02 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz