English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Janov nad Nisou > PENSION POD VLEKEM

PENSION POD VLEKEM

Janov nad Nisou


PENSION POD VLEKEM
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Pod Vlekem – ubytování Jizerské hory je díky své poloze přímo v srdci Jizerských hor, v Janově nad Nisou, ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi.

Rodiny s dětmi i bez u nás najdou ubytování pouhých 400 m od vleku, v bezprostřední blízkosti vrcholu Hrabětic, odkud se mohou pohodlně vydat na výlety pěší i cyklo a společně tak poznat ty nejkrásnější kouty Jizerských hor.

Kromě ideální polohy najdete v našem pensionu také vlastní parkoviště, kolárnu a společenskou místnost s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a připojením k Wi-Fi.

Pension Pod Vlekem disponuje kapacitou až 63 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení, a které je možné libovolně kombinovat dle Vašich individuální potřeb a přání. Vycházíme vstříc jednotlivým rodinám a rodinným partám, které chtějí strávit svoji rodinnou dovolenou společně.

V blízkosti našeho ubytování v Jizerských horách se nachází také spousta míst, kde si se svou rodinou můžete užít hromadu zábavy. V dojezdové vzdálenosti 10km najdete plavecký bazén v Jablonci nad Nisou, v Liberci pak najdete známý Aquapark Babylon, Dinopark, botanickou a zoologickou zahradu.

I v letošní letní sezoně navíc můžete při ubytování v našem pensionu na 2 a více nocí zdarma získat letní Jizerky CARD, která Vám nabídne množství unikátních slev například na vstup do Mini ZOO Dřevona, do lanového centra Artur nebo na bobovou dráhu v Janově.

Umístění:

Letní aktivity Pěší turistika

V okolí PENSIONU POD VLEKEM se nachází nesčetné množství značených turistických tras, které Vás zavedou k nejkrásnějším koutům našich hor.

Tipy na výlet na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_trasy-pro-pesi

Pro nejmenší máme připravenou Pohádkovou stezku skřítka Pěšinky

více na - www.skijizerky.cz/cz/leto/letni-aktivity/areal-severak/pohadkova-stezka-644.htm

Cyklo turistika

Kolo Vám umožní shlédnout naše hory v celé jejich kráse. Můžete se v sedle vydat křížem krážem a najezdit stovky Km po značených trasách a cestách. Kolo můžete samozřejmě vyměnit i za koloběžku a zvolit například cestu okolo Josefodolské vodní nádrže.

Tipy na výlet na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_cyklotrasy

Koňská turistika

800 m nad pensionem můžete ve sportovním areálu Dřevona usednout do sedla koně a na vlastní kůži prověřit známé přísloví, jež tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. www.jizerske-hory.cz/cs/odpocinek-a-relaxace/jizdarna-drevona

Mini zoo

Prostorách jízdárny na Dřevoně pro vás nově připravili mini zoo kde si můžete prohlédnou pumu, klokana, velblouda a další spoustu zvířátek

www.jizerske-hory.cz/cs/odpocinek-a-relaxace/minizoo-drevona

Polární pejsci

Návšťeva polárních psů pani Henychové s výkladem je také velmi zajímavá - www.huskies.cz

 

Nyní když víte jak, Vám rádi ukážeme kam

Rozhledny

V přímém sousedství PENSIONU POD VLEKEM naleznete dvě rozhledny. A sice rozhlednu Slovanka a Královka. Ze Slovanky je to coby kamenem dohodil na rozhlednu Bramberk.

Více rozhleden naleznete na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_rozhledny

Vodní plochy

Pár Km od PENSIONU POD VLEKEM naleznete největší přehradu Jizerských hor, a sice Josefodolskou vodní nádrž, jež slouží jako zásobárna pitné vody.

Jablonecká přehrada Mšeno či nejvýše situovaná Bedřichovská přehrada Jizerských hor vám nabízejí nádherné přírodní scenérie a také ideální podmínky pro koupání.

Více vodních ploch na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_vodni-plochy

Přírodní krásy

Jizerské hory jsou známy například okolím vesnice Jizerka, kde naleznete známá rašeliniště.

Více informací naleznete na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_prirodni-krasy

Odpočinkové aktivity

Cross golf Severák – hřiště pro zábavu - http://www.skijizerky.cz/cz/leto/letni-aktivity/areal-severak/cross-golf-severak-589.htm

ZOO Liberec - www.zooliberec.cz

Botanická zahrada Liberec - www.botaniliberec.cz

Aquapark Babylon - www.centrumbabylon.cz/cs/zabava/aquapark/

Městské bazény v Jablonci a Liberci - www.bazenjbc.cz, www.bazen-info.cz

Muzea a galerie v Jablonci a Liberci:

Bobová dráha v Janově nad nisou - www.bobovadrahajanov.cz/

iQ park Liberec - http://www.iqpark.cz/cs/

Stravování:

Pro jednotlivce či rodiny je možné si v pensionu objednat polo penzi. PLP obsahuje 3 jednotné chody + 1x nápoj.

PP i PLP je vydávána bufetovou formou, tedy není servírována. Čas vydávání PP je na dohodě s učiteli či instruktory a čas vydávání PLP je zpravidla mezi 17.00 a 19.00.

Pension nemá vlastní restauraci ani bar, doporučujeme proto zakoupení nápojů vlastních.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz