English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Kamenný dům

Jilemnice


Apartmán Kamenný dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Kamenný dům nabízí ubytování v klidné části na konci Hrabačova v Krkonoších.

Celý apartmán má rozlohu 115 m2. Jedná se o nově zrekonstruovaný starší dům, pronajímáme celé první patro s vlastním vchodem.

Okolo domu je velká zahrada a letní večery si můžete užít třeba při sezení u ohně a opékání špekáčků. V zimě je to od nás zase kousek na sjezdovku Prezidentský expres do Vítkovic v Krkonoších.

elkem nabízíme 9 lůžek pro hosty v plně vybavených apartmánech. Dům má 5 míst na parkování, a je nekuřácký. Hosté mají k dispozici wifi, kolárku/lyžárnu, TV a satelit.  Apartmány pronajímáme celoročně a po domluvě lze zapůjčit dětskou postýlku nebo si přivést s sebou psa. V létě je vhodný výlet na Zlaté návrší, Pramen Labe a Mohylu Hanče a Vrbaty. V zimě je to od nás kousek na Benecko, kde začínají běžecké tratě a je další skiareál.

Umístění:

Jilemnice

Z našeho apartmánu dojedete autem na jilemnické náměstí, kde pohodlně zaparkujete, za pár minut, je to 2,3 km. Pěkná procházka je ale i pěšky zadní cestou, trvá okolo půl hodiny. Na náměstí si můžete prohlédnout historickou budovu radnice, posedět na lavičce u kašny či v nedalekém parku navštívit Krkonošské muzeum. Po kratších či delších procházkách po Jilemnici a okolí, které nabízí Informační centrum, si můžete odpočinout a opět nabrat síly v cukrárně na pěší zóně nebo v některé z restaurací. Prohlédněte si také program Kina 70 a zajděte do kina.

Dále v okolí najdeme lyžařské a běžecké areály nebo pramen Labe.

Ubytování:

Hosté mají k dispozici 2 ložnice (vždy jedna manželská postel a jedna samostatná postel), 1 obývací pokoj (manželská postel a rozkládací gauč – pro jednu dospělou osobu, pohodlně pro dvě děti). Celkem nabízíme 9 lůžek – 8 postelí + 1 přistýlka (gauč). Vybavení prostorné koupelny s WC: ručníky, osušky, fén, mycí potřeby.

V kuchyni je jídelní stůl, pečící trouba s varnou deskou, myčka, mikrovlnná trouba, lednice + mrazák. Vybaveno nádobím na vaření a mycími potřebami. V obývacím pokoji je TV se satelitem, v celém objektu je pak dostupná wifi. Celý dům je nekuřácký, preferujeme přezouvání. Dům má neoplocenou zahradu. Při letních večerech se můžete tešit posezení u ohně s pořádnou zásobou dřeva.

Rodičům nabízíme k zapůjčení dětskou dřevěnnou  postýlku, krmící židličku a další potřeby pro prcky dle dohody. V rámci předsíně je výklenek na kola nebo lyže, i se sušákem na lyžařské boty. U domu může parkovat více aut.

Stravování:

Objekt je bez možnosti stravování. Budete-li mít zájem, zajistíme snídaně – tzv. ranní nákup – na určitou hodinu dovezeme čerstvé pečivo + něco k tomu.V okolí je také spousta restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz