English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Alexander

Jilemnice


Pension Alexander
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Alexander se nachází v klidné časti města Jilemnice, nedaleko autobusového nádraží, které případně zajistí cestu do jakéhokoliv místa v Krkonoších. U pensionu je k dispozici soukomé parkoviště. Nabízíme celkem 18 lůžek, které jsou rozděleny do 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven televizí. V celém prostoru pensionu je volné připojení na Wifi. V objektu je příjemná restaurace, která vaří výbornou českou kuchyni a je otevřena od 11:00 – 22:00. Celý objekt je nekuřácký.

Umístění:

Historické město Jilemnice je východiskem do západních Krkonoš a je krásné nejen v letním období, ale i v zimním, kdy je navíc významným lyžařským centrem právem označovaným přídomkem "kolébka českého lyžování".

Ubytování:

Penzion nabízí prostorné dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje vybavené satelnitní TV a vlastním sociálním zařízením vč. toalety. Některé pokoje mají balkón s výhledem na centrum Jilemnice.

Stravování:

Restarace součástí pensionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz