English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Horský hotel Sport

Josefův Důl


Horský hotel Sport
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horský hotel Sport je hotelem rodinného typu. Kvalita poskytovaných služeb uspokojí i náročné klienty. Minimální délka pobytu je na dva noclehy minimálně s polopenzí a na více než dva noclehy minimálně se snídaní. 
Horský hotel Sport nabízí ubytování v pohodlně zařízených pokojích, v jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení a TV + SAT.
V letním období je pro naše hosty jednou v týdnu pořádáno grilování specialit, dále je hostům k dispozici letní terasa, travnaté hřiště, venkovní stolní tenis a tábořiště. V blízkosti koupaliště v Lučanech nad Nisou cca 2km. Veškeré hotelové služby jsou poskytovány pouze ubytovaným hostům, což zajišťuje klidný a pohodový pobyt.

Umístění:

Horský hotel Sport se nachází nad Josefovým Dolem u Horního Maxova, podle katastrálního území spadá pod Lučany nad Nisou.Parkoviště pro osobní vozy je přímo u hotelu, přes noc je osvětlené. Ski areál Bukovka v Josefově Dole vzdálen 800m od hotelu, v dosahu střediska Špičák, Severák a Bedřichov, v blízkosti běžecká stopa. V okolí pěší turistické trasy a trasy pro cykloturistiku.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu a večeře s polévkou a možností výběru ze 2-3 menu. Tříchodové večeře jsou servírovány s polévkou, hlavním chodem, k tomu je salát, nebo ovoce či dezert. Večeře se objednává výběrem ze dvou jídel, za večeře se účtuje za dospělé osoby 115,-Kč a za děti 90,-Kč.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz