English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Josefův Důl > Penzion Maxova bouda

Penzion Maxova bouda

Josefův Důl


Penzion Maxova bouda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Odpočiňte si v rodinném penzionu Maxova bouda v Antonínově u Tanvaldu. Nabízíme ubytování v pěti pokojích (15 lůžek), plně vybavenou kuchyni, parkování zdarma a wi-fi internet.

Jsme rodinný penzion na břehu Kamenice v Antonínově, součásti Josefova Dolu. Najdete nás v srdci Jizerských hor – do Liberce či Jablonce je to několik kilometrů, stejně jako na Tanvaldský Špičák, kde si užijete v největším lyžařském areálu regionu.

V létě kolo nebo pěší turistika, v zimě lyže. Jizerské hory patří k nejoblíbenějším turistickým cílům. Nabízejí srovnatelný komfort jako sousední Krkonoše, jsou ale klidnější. Penzion Maxova bouda je přímo v jejich srdci. V Antonínově.

Prostorná horská chata, příjemné prostředí, výborné ceny v zimě i létě. Nabízíme jednotlivé pokoje i celý penzion. 

V přízemí penzionu si zalenošíte ve společenské místnosti s televizí, DVD přehrávačem a wi-fi připojením k Internetu. Děti tu najdou bezpočet společenských her. Na zahradě máme příjemné posezení s otevřeným ohništěm, přímo na břehu Kamenice si báječně odpočinete na velké terase.

Parkování? Přímo před penzionem jeparkoviště pro sedm vozidel.

Ubytování:

V prvním patře objektu nabízíme ubytování v 1 dvouložnicovém apartmánu  a dále ve dvou pokojích, 3 lůžka + 1 přistýlka a 2 lůžka + 1 přistýlka.

V přízemí nabízíme 1 třílůžkový pokoje a 1 dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a výhledem na řeku.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení,wc,TV.Lůžkovina a úklid jsou v ceně pokoje.
Možnost stravování ubytovaných hostů je v přízemí objektu, kde je k dispozici velká, plně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV, šipkami a krbovými kamny.

Stravování:

Dovolená a dobré jídlo patří k sobě. Budete si vařit sami? V dobře vybavené kuchyni s lednicí s mrazicím boxem, elektrickou i plynovou varnou deskou atroubou to půjde samo. Najdete tady i dvě mikrovlnné trouby, rychlovarnou konvici a kávovar.

Není vaření vaší silnou stránkou nebo nechcete dovolenou strávit „u sporáku“?Skvěle vaří v příjemné hospůdce v Josefově Dole, v okolí Maxovky je dalších deset míst, kde se dobře najíte.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz