English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hostel Kořenov

Kořenov


Hostel Kořenov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostel Kořenov nabízí celoroční ubytování ve dvou podlažích s celkovou kapacitou 30 lůžek. Pokoje jsou rozděleny po dvou, čtyř a šesti lůžkách. K dispozici je společná, vybavená kuchyňka s jídelnou, dámské, pánské toalety i sprchy, společenská místnost, úschovna kol - lyží. Součástí areálu je také fotbalové a multifunkční hřiště.

V objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma pro naše hosty. Hostel - ubytovna je nekuřácká. Možnost využití sauny za poplatek. Ubytování je možné objednat se stravou, která je zajištěna v nedaleké restauraci Martinské údolí - 50 m od hostelu. Necelých 50 m od hostelu je také prodejna potravin.

Ubytování:

 Pokoje jsou rozděleny po dvou, čtyř a šesti lůžkách. K dispozici je společná, vybavená kuchyňka s jídelnou, dámské, pánské toalety i sprchy, společenská místnost.

Stravování:

Ubytování je možné objednat se stravou, která je zajištěna v nedaleké restauraci Martinské údolí - 50 m od hostelu. Necelých 50 m od hostelu je také prodejna potravin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz