English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel ADRIA

Kořenov


Hotel ADRIA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Adria se nachází na rozhranní Jizerských hor a Krkonoš v rekreačním středisku Kořenov.

Skupinám poskytujeme prostory pro oslavy společenských událostí, školení a podle jejich představ obstaráme i občerstvení a zábavu.

Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci. Malý pes do 40 cm povolen bez poplatku.

Umístění:

V létě zajímavé vycházky do okolí, v zimě si přijdou na své všichni lyžaři, v místě jsou běžecké tratě a sjezdovka s vlekem. Pro náročnější lyžaře jsou v blízkosti (do 8km) lyžařské areály Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou , Rejdice a další.

Mezi kulturní a historické památky v okolí patří zámek Frýdlant, zámek Sychrov, rozhledna Štěpánka, hrad Hrubý Rohovec, osada Jizerka s proslulým hnojovým domem a safírovým potokem, Bozkovské jeskyně a další krásy Krkonošského národního parku a Jizerských hor.

Ubytování:

Hotel má 15 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastní sprchou, WC , WI-FI a plochými  TV  se satelitním příjmem.

Stravování:

Hotel má vlastní   restauraci, kde se od rána podávají snídaně formou švédských stolů,. Od 11.00 hod je otevřena i pro veřejnost cca do 22.00-23.00 hod.  Restaurace nabízí široký sortiment jídel jak české speciality, tak i mezinárodní kuchyni. Točíme Gambrinus 11 a Plzeň 12 st. Připravujeme jídla dietní, pro velké skupiny dle jejich přání připravíme rautové stoly.

Snídaně v ceně pobytu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz