English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Na Vyhlídce

Kořenov


Hotel Na Vyhlídce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Na Vyhlídce nabízí parádní ubytování v Jizerkách, Kořenově.

Restaurace, vinárna s barem, salonek pro max.45 osob,

Zprostředkujeme zapůjčení horských kol, lyží, sněžných skůtrů.

Na zahradě máme k dispozici zahradní restauraci s grilem, otevřeným ohništěm, udírnou a dětským koutkem, bazén 6 x 12 m.

Zajistíme projížďky v kočáru nebo na saních tažených koňmi, kosmetiku a masáže přímo na pokoji.

Parkoviště je vybaveno kamerovým systémem svedeným do každého TV na pokoji.

Umístění:

Okolí hotelu je protkáno množstvím značených turistických cest, které zavedou klienty při letní turistice na nejkrásnější místa Jizerských hor. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Od okresního města Jablonce nad Nisou je vzdálen cca 15 km. S Jabloncem nad Nisou i Harrachovem je obec Kořenov spojena autobusovou linkou. Celá oblast je snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.

Využití celého areálu hotelu je možné jak pro letní, tak i zimní turistiku, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy. Stejně se nabízí i možnost využití pro klubová sportovní soustředění.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, stylovým masivním dřevěným nábytkem, sedací soupravou, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Ve většině pokojů je možná přistýlka. (gauč)

Stravování:

V naší útulné restauraci o 50 místech s pravou kachlovou pecí, vyhlášenou českou a mezinárodní kuchyní Vám můžeme na objednávku připravit i takové lahůdky jako je pečené sele, sumec, jehně, plněný krocan apod.

Máme i velký výběr vín z českých, moravských a zahraničních sklepů, točené pivo Budvar a Plzeňský Prazdroj.

Otevřeno denně od 12 – 24 hodin, snídaně formou buffetu se podávají od 8 – 10 hodin, nebo dle dohody.

Oddělený salonek pro 45 osob je vhodný pro svatby, firemní jednání či rodinné oslavy.

Firmám zprostředkujeme pronájem prezentační techniky.

Vinárna v netradičním prostředí jeskyně s ohništěm a podzemním jezírkem je k dispozici na objednávku, v sezónních měsících pak o víkendech.

Zahradní restaurace s bazénem je za příznivého počasí otevřena od 12 do 22 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz