English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Jahoda

Kořenov


Penzion Jahoda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Jahoda, který najdete v obci Kořenov na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, nabízí rodinné ubytování ve čtyřech moderně zařízených apartmánech. V budově se nachází hospůdka s pecí. Relaxovat můžete v sauně. Využít můžete služeb lyžařské školy, která nabízí i program pro děti. Penzion poskytuje službu půjčování lyžařského vybavení. Přímo u penzionu se nachází lyžařský výukový areál pro dospělé i děti.

Umístění:

Poloha penzionu na pomezí Jizerských hor a Krkonoš vybízí k pěším i cyklistickým výletům. Vydat se můžete na nejvyšší horu Jizerských hor, kterou je Smrk. Za vidění stojí i Mumlavské vodopády nedaleko Harrachova. Na výlety se můžete vydat i na polskou stranu hranice, v Kořenově staví vlak mířící do Szklarske Poreby.

V zimě se objevují na okolních svazích sjezdovky různých délek a obtížností. Vleky a lanovky, které sloužili pěším turistům vás vyvezou i na vrcholy těch známějších sjezdovek. Pro milovníky bílé stopy jsou připraven desítky kilometrů upravovaných tras. Za navštívení stojí především tratě Jizerské magistrály, která je považována za nejlepší soubor běžkařských tras u nás.

V lesích kolem penzionu je hojnost hub i ostatních lesních plodů.

Pokud máte rádi golf, tak v blízkosti najdete oblíbený resort.

Ubytování:

Ubytovat se zde můžete ve čtyřech apartmánech s kapacitou od 3 do 6 osob. Ve všech apartmánech najdete vybavenou kuchyň, televizor, vlastní sociální zařízení s vanou a přípojku k internetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz