English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Jahoda

Kořenov


Penzion Jahoda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Jahoda, který najdete v obci Kořenov na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, nabízí rodinné ubytování ve čtyřech moderně zařízených apartmánech. V budově se nachází hospůdka s pecí. Relaxovat můžete v sauně. Využít můžete služeb lyžařské školy, která nabízí i program pro děti. Penzion poskytuje službu půjčování lyžařského vybavení. Přímo u penzionu se nachází lyžařský výukový areál pro dospělé i děti.

Umístění:

Poloha penzionu na pomezí Jizerských hor a Krkonoš vybízí k pěším i cyklistickým výletům. Vydat se můžete na nejvyšší horu Jizerských hor, kterou je Smrk. Za vidění stojí i Mumlavské vodopády nedaleko Harrachova. Na výlety se můžete vydat i na polskou stranu hranice, v Kořenově staví vlak mířící do Szklarske Poreby.

V zimě se objevují na okolních svazích sjezdovky různých délek a obtížností. Vleky a lanovky, které sloužili pěším turistům vás vyvezou i na vrcholy těch známějších sjezdovek. Pro milovníky bílé stopy jsou připraven desítky kilometrů upravovaných tras. Za navštívení stojí především tratě Jizerské magistrály, která je považována za nejlepší soubor běžkařských tras u nás.

V lesích kolem penzionu je hojnost hub i ostatních lesních plodů.

Pokud máte rádi golf, tak v blízkosti najdete oblíbený resort.

Ubytování:

Ubytovat se zde můžete ve čtyřech apartmánech s kapacitou od 3 do 6 osob. Ve všech apartmánech najdete vybavenou kuchyň, televizor, vlastní sociální zařízení s vanou a přípojku k internetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz