English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Kaiser

Kořenov


Penzion Kaiser
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Má vynikající výchozí polohu pro pěší i cykloturistiku a právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování. Během několika minut se dokážete přemístit z jedněch hor na druhé. Naším cílem je poskytnout hostům maximální komfort při zachování rázu tradiční horské chalupy.

V ceně za ubytování je obsaženo: bohatý snídaňový bufet, WI-FI připojení, parkování na soukromém parkovišti, kabelová TV, skladování kol a lyží sušárna, denní úklid pokojů, v letních měsících využítí sluneční terasy s bazénem, trezor na každém pokoji, žehlící set na vyžádání, službu buzení, ovoce na pokoji

Ubytování:

Náš penzion disponuje 8 pokoji, které jsou zařízeny v duchu horské chalupy. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Výhledy z oken jsou většinou situované k okolním horám. Na každém pokoji je TV ,WI-FI připojení k internetu, trezor, koupelnová kosmetika a čerstvé ovoce, které do pokojů denně dodáváme.

Lůžková skladba našich pokojů: 3 x dvoulůžkový pokoj typu Junior, 3 x dvoulůžkový pokoj typu Standard s možností až dvou přistýlek, 1 x rodinný čtyřlůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, 1 x pokoj „Kaiser“ – dvoulůžkový pokoj typu Superior s možností jedné přistýlky

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování:

Pro váš bezstarostný pobyt jsme připravili možnost objednání večeří, které se skládají ze tří chodů a výběr ze dvou nabízených menu. Naše kuchyně plně uspokojí i náročnější strávníky a jistě oceníte, že suroviny, ze kterých vaříme, jsou od domácích chovatelů či výrobců. 

Připravíme večeře i z bezlepkových surovin, pro vegetariány a košer - nutno upozornit při rezervaci minimálně jeden týden předem. 

Večeře tříchodová, možnost výběru ze dvou menu, dětská porce: 30% sleva

Restaurace v penzionu Kaiser je určena pouze pro naše hosty a je nekuřácká.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz