English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Kořenov > pension Karlos

pension Karlos

Kořenov


pension Karlos
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný pension na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš nabízí ideální polohu pro letní sporty a turistiku a perfektní polohu pro zimní sporty. Výborná kuchyně a pěkný areál i s ubytováním zaručuje klidnou relaxaci a odpočinek.

Pension disponuje 36 lůžky v apartmánech s oddělenými ložnicemi, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV/KAB. Dětské postýlky a sedačky jsou samozřejmostí.

Prostorná hala pensionu nabízí malý dětský koutek, zahrada pak klouzačku, houpačku a pískoviště.

Umístění:

Poloha pensionu v Martinském údolí, v jedné z nejkrásnějších částí Česko-polského pohraničí, obklopeny lesy s hraniční řekou Jizerou.

Stravování:

Restaurace

Naše kuchyně nabízí i těm nejnáročnějším zákazníkům penze dle vlastního přání. Ručíme za kvalitu, kvantitu a vaši spokojenost při snídaních, podávaných formou švédských stolů, ale i večeří, které, jako jednotné menu podáváme ve složení polévka, hlavní chod a dezert. Flexibilně řešíme vegetariány, různé typy diet a zdravotních omezení, spojených se stravováním.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz