English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Veronika

Košťálov


Penzion Veronika
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Veronika se nachází nedaleko Košťálova a poskytuje ubytování až pro 10 osob v zařízeném domě se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi.

Hosté mohou využívat také krytý bazén a posezení na zahradě.  Ubytovat lze i domácí mazlíčky. Parkování přímo u objektu. Wifi připojení k internetu zdarma. 

Umístění:

V okolí se lze věnovat převážně turistice a cyklistice. V zimních měsících si můžete zalyžovat např. ve Skiareálu Herlíkovice (15 km). Po celodenním výletu jistě oceníte posezení na zahradě  a krytý bazén.

Ubytování:

Dům s celkovou kapacitou 10 osob se skládá ze dvou ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a TV, kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a sporákem a ze dvou koupelen se sprchovým koutem a WX. Součástí domu je také krytý bazén, který je hostům plně k dispozici. 

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. Hosté mají k dispozici zařízenou kuchyňku. Nejbližší restaurace je vzdálena 4,5 km.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz