English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Liberec > Hotel Liberec

Hotel Liberec

Liberec


Hotel Liberec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Liberec se nachází na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě.

Hotel Liberec nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s celkovou kapacitou 167 lůžek.

S realizováním denního programu či zajištěním vstupenek na sportovní či kulturní představení vám ráda pomůže naše recepce, která je v provozu po celý den i noc. V okolí se nachází celá řada turisticky atraktivních míst.

Bezpečné parkování je zajištěno přímo u hotelu. V hotelu se nachází sauna.

Umístění:Sportovní areál Ještěd - dostupný MHD cca 20 min.
Turistické a lyžařské středisko Bedřichov v Jizerských horách dostupné autobusem cca 20 min.
Obě dvě střediska poskytují v zimě velmi dobré podmínky k lyžování. 1012 m vysoký Ještěd a jeho okolí mají výborné terény ke sjezdovému lyžování a Jizerské hory nabízejí kilometry upravených běžeckých stop a cyklotras v pannenské přírodě.
Ubytování:Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem a telefon.
Stravování:Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 150 míst se širokou nabídkou tradiční české i mezinárodní kuchyně.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz