English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Liberec > Inter Hostel Liberec

Inter Hostel Liberec

Liberec


Inter Hostel Liberec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Interhostel se nachází v klidné části Liberce, ne však daleko od centra dění. Interhostel nabízí levné a příjemné ubytování určené především nezávislým cestovatelům, kolektivům či firemním zaměstnancům. Nabízíme ubytování ve 2- pokojových unitech s vlastním sociálním zařízením a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny TV a lednicí. V blízkosti Interhostelu se nachází například Liberecká Zoo, Botanická zahrada nebo již zmíněná liberecká přehrada. Interhostel je příjemně dostupný do centra - cca 30 minut chůze kolem Harcovské přehrady nebo 5 minut autem. Samozřejmostí je dostupnost MHD. Liberec nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Umístění:

V okolí Interhostelu se nachází Zoologická a botanická zahrada. Liberec jako město nabízí široké kulturní a sportovní vyžití.

Ubytování:

Interhostel nabízí ubytování v 2 pokojových unitech s TV, wifi a lednicí..

Stravování:

Snídaně 100 Kč/os. Snídaně jsou podávány formou bufetu a servírujeme od 7:00 do 10:00.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz