English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Liberec > Pension U Našeda

Pension U Našeda

Liberec


Pension U Našeda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Našeda vás vítá v centru Liberce. Součástí Penzionu U Našeda je příjemná a útulná kavárna s kvalitní nabídkou kávy, drobných pokrmů a exkluzivních francouzských vín. Přijeďte se pobavit do Liberce a ubytujte se v Penzionu U Našeda. Penzion poskytuje pohodlné ubytování v malém či velkém apartmá s vybavenou kuchyňkou, sprchovým koutem a wifi připojením zdarma. 

Možnost rezervování salónku nebo celé kavárny pro soukromé akce nebo obchodní jednání.

V pátek a sobotu můžou být v objektu společenské akce (do 24.00 hod.), možnost zvýšeného hluku.

Ubytování:

MALÝ APARTMÁN - V pokoji jsou dvě lůžka, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou, žehličkou, rádiem a WiFi internetem.

VELKÝ APARTMÁN - PRVNÍ POKOJ - má rozkládací gauč, jídelní stůl se 4 židlemi, kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a žehličkou, rádiem a WiFi internetem. DRUHÝ POKOJ - má 3 lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a separátním WC.

Stravování:

V kavárně je možné najít exkluzivní francouzská vína a velký výběr rozlévaných vín. Mléčné koktejly, velký výběr zákusků a pečiva, různé druhy kávy a čaje. Točené pivo Svijany 11, lahvové nealkoholické pivo.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz