English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Liberec > UNIHOTEL Liberec

UNIHOTEL Liberec

Liberec


UNIHOTEL Liberec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Unihotel nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v centru Liberce ve dvou a třílůžkových pokojích, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pracovní cesty, rodiny s dětmi, individuální turisty, sportovní kluby a další. Vítáni jsou i cyklisté s koly a hosté s domácími mazlíčky. Část pokojů je bezbariérová a tedy vhodná pro tělesně postižené hosty. Hotel se nachází v prvních dvou patrech budovy Technické univerzity, přímo v srdci města. V prvním patře jsou základní dvoulůžkové pokoje Economy a buňky -  dva dvoulůžkové pokoje spojené chodbičkou se společným sociálním zařízením. Ve druhém patře jsou zrenovované dvou a třílůžkové pokoje Standard s TV a zrekonstruovanými koupelnami. Prostory celé budovy jsou nekuřácké.

Stravování:

Pondělí - pátek je v přízemí budovy otevřen bufet (7-14:30 hod), v blízkosti hotelu je několik restaurací různých kategorií. Pro vétší skupiny je možné zajistit celodenní stravování v menze TUL, která je přímo v budově.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz