English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány na Rozcestí

Lomnice nad Popelkou


Apartmány na Rozcestí
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány na Rozcestí - luxusní a moderní ubytování v přírodě na hranici Českého ráje a Krkonoš.

Nově vybudované apartmány, které nabízí v rámci ubytování dvě oddělená patra. Spodní i vrchní patro je vybaveno stejným nábytkem, rozdíl je pouze v barevném provedení. Apartmán nabízí pohodlnou ložnici, ve které si zajisté rádi odpočinete po náročných výletech, které Vám přichystá rozmanitá krajina Českého ráje. Dále plně vybavená kuchyň, pohodlný obývací pokoj a stylová koupelna.

NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ VE 2 NOVÝCH MODERNÍCH APARTMÁNECH V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ OBCE KOŠOV U LOMNICE NAD POPELKOU, K DISPOZICI JSOU 2 APARTMÁNY MŮŽETE TAK VYRAZIT I S PŘÁTELI. KOUSEK DO KRKONOŠ I DO ČESKÉHO RÁJE, NA ROZCESTÍ TURISTICKÝCH A CYKLISTICKÝCH TRAS
V LOMNICI NAD POPELKOU JSOU RESTAURACE,KDE JE MOŽNÉ SE DOBŘE NAJÍST, VEŠKERÉ SLUŽBY I OBCHODY.
APARTMÁNY STOJI NA ROZCESTÍ ZLATÉ STEZKY ČESKÉHO RÁJE A ZÁROVEŇ V PODKRKONOŠÍ, MŮŽETE VYJET NA LYŽE DO KRKONOŠSKÝCH STŘEDISEK (30 MIN VOZEM) NEBO DRUHÝM SMĚREM SE VYDAT DO PRACHOVSKÝCH SKAL ČI NAVŠTÍVIT HRADY A ZÁMKY ČESKÉHO RÁJE.

APARTMÁNY NAJDETE V PĚKNÉM PROSTŘEDÍ NA POLOSAMOTĚ, NA ROZCESTÍ ZLATÉ STEZKY ČESKÉHO RÁJE A ZÁROVEŇ V PODKRKONOŠÍ, BĚŽKAŘSKÉ TRATĚ U DOMU, 27KM OD LYŽAŘSKÉHO STŘEDISKA BENECKO, HERLÍKOVICE, VYSOKÉ NAD JIZEROU ATD. V zimě vede poblíž apartmánu lomnická lyžařská magistrála a pokud není sníh u nás, tak za půl hodiny vozem jste přímo v Krkonoších, kde si můžete sjezdového a i běžeckého lyžaření užít naplno. K lokálním výletům patří výšlap na horu Tábor, kde je neobyčejný výhled na hory i Český ráj z Tichánkovi rozhledny.
Umístění:

Naše apartmány se nachází v Lomnici nad Popelklou, konkrétně v části, která se nazývá Košov. Cca 3 km od nás se tyčí hora Tábor s rozhlednou, ze které si můžete prohlédnout krásy Českého ráje. V teplých letních dnech určitě využijete také městské koupaliště. 

Ubytování:

Oba apartmány mají ložnici s kapacitou až 5 osob, plně vybavenou kuchyň, pohodlý obývací pokoj a stylovou koupelnou. 

2 nové plně vybavené apartmány WIFI V CELÉM OBJEKTU ZDARMA!
APARTMÁNY NEMUSEJÍ BÝT PLNĚ OBSAZENÉ, CENY JSOU KONEČNÉ VČETNĚ ENERGIÍ A POPLATKŮ
• 1.apartmán pro 4-5 osob, ložnice se 4mi plnohodnými lůžky a v obývacím pokoji rozkládací gauč, vybavená kuchyň, TV, ručníky, povlečení.
• 2.apartmán 4-5osob, ložnice se 4mi plnohodnými lůžky a v obývacím pokoji rozkládací gauč, vybavená kuchyň, TV, ručníky, povlečení.
cestovní postýlka, jídelní židlička, hračky, vanička
APARTMÁN NEMUSÍ BÝT OBSAZENÝ, UBYTUJEME I MÉNĚ OSOB
Stravování:

V apartmánu je plně vybavená kuchyňka pro vlastní vaření. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz