English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Pod Severákem

Lučany nad Nisou


Penzion Pod Severákem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Pod Severákem nabízí ubytování ve stylovém a udržovaném penzionu, vhodné jak pro rodinnou tak i sportovní rekreaci. Penzion je ideálním výchozím bodem pro zimní i letní sportovní aktivity, včetně vyjížděk na horských kolech a horských pěších tůr.

Kapacita penzionu je 41lůžek. Penzion má vlastní restauraci, možnost celodenního stravování, klubovnu s krbem, TV, barem a dětským koutkem, herna, k dispozici stolní tenis a šipky, vlastní parkování u penzionu, uzamykatelná lyžárna - kolárna. Celý objekt je nekuřácký.

Umístění:

Cyklotrasy

Vyznavači cykloturistiky si v hornatém terénu Jizerských hor přijdou skutečně na své. Během své aktivní dovolené mohou projet desítky cyklistických tras, které se nachází v blízkosti našeho ubytování v Jizerských horách. Většina cyklotras je tematicky zaměřena a jejich hlavním cílem je seznámit návštěvníky s krásami CHKO Jizerské hory a zároveň upozornit na bohatou místní historii.

Své výlety můžete podnikat přímo z nedaleké vesnice Bedřichov, nebo z osady Jizerka. Mezi nejkrásnější projížďky patří cyklotrasa z Bedřichova k Čihadlu a zpět měřící 22 km a cyklotrasa do rašelinných lokalit Jizerských hor – Rašeliniště Jizerky.

Horolezectví

Jizerské hory nabízí sportovní vyžití i horolezcům. Skály nabízí výstupy výhradně po drsné a ostré žule, avšak většina z nich je však vybavena stabilním jištěním. I přesto však doporučujeme vlastní vybavení a předchozí obhlídku terénu.

Horolezecké skály se dělí do osmi sektorů Stržový vrch a Kopřivník, Srázy a Poledník, Malý a Velký Štolpich, Polední kameny a Hlídači, Paličník, Tišina a Smrk, Odlehlé skály a Rudolfov.

Odpočinkové aktivity

V Jizerkách je samozřejmě také nepřeberné množství doplňkových aktivit.

Ubytování:

Každý pokoj je vybaven vlastním umyvadlem s teplou vodou, sprchy a toalety jsou k dispozici na chodbách, nově vybudované a čisté.

Stravování:

Celodenní možnost stravování, domící česká kuchyně.

V letních měsících možnost grilování.

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz