English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Malá Skála > Hotel Skála

Hotel Skála

Malá Skála


Hotel Skála
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V Hotelu Skála se zalíbí všem, kteří mají rádi rodinnou atmosféru, komfortní ubytování a především oblast Českého ráje. Konkrétně obec Malá Skála, v níž hotel stojí, je nazývána perlou Českého ráje.
Hosté se tu mohou ubytovat v jedno, dvou i vícelůžkových pokojích a apartmánech. Stravování je zajištěno v nekuřácké restauraci, která je rozčleněna na tři části. Nechybí dva oddělené salónky pro soukromé akce a firemní školení či semináře. V létě je k dispozici venkovní zastřešená terasa s grilem.

Hosté mohou využít úschovnu kol, stolní tenis a dětský koutek s možností hlídání.

Parkovat lze na soukromém parkovišti zdarma.

Pobyt psa je možný za příplatek.

Umístění:

Hotel Skála stojí v údolí řeky Jizery, v obci Malá Skála mezi Turnovem a Železným Brodem. Do Prahy je to odsud jen 90 km.

Vyžití je možné přímo v hotelu. V jeho těsné blízkosti je navíc k dispozici unikátní sportovně-relaxační centrum Žlutá Plovárna s půjčovnou lodí, horských kol, čtyřkolek a sportovních potřeb. Jeho součástí je mimo jiné i největší lanové centrum v Libereckém kraji.

V řece Jizeře je možné koupání. Turisté pak ocení okolní nádhernou přírodu s řadou cyklotras.

Ubytování:

V Hotelu Skála může přespat až 70 hostů, a to v jedno, dvou i vícelůžkových pokojích a apartmánech.
Jejich samozřejmou součástí je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, nechybí ani televizor.

Všichni ubytovaní mohou využívat úschovnu kol, stolní tenis nebo dětský koutek. 

Stravování:

Součástí Hotelu Skála je restaurace, v níž se usadí až 90 hostů. Je rozdělena na bar s 16 místy k sezení a dva salónky, které lze pronajmout uzavřené společnosti.

V letních měsících je možné posedět na zastřešené venkovní terase s grilem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz