English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Nová Ves nad Nisou > Pension Maják

Pension Maják

Nová Ves nad Nisou


Pension Maják
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Pension Maják leží v horské vesničce s krásným upraveným okolím, hřištěm a zahradou. Součástí objektu je také útulná jídelna s barem, prostorná hala s příjemným posezením, billardem a stolním fotbalem.

Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Před objektem je parkoviště se závorami, možnost uzamčení, za zaparkovaná vozidla provozovatelé neručí, možnost umístění vozidla v garáži za poplatek.
Rekreaci Vám zpříjemní venkovní terasa s výhledem na zahradu, zpevněná plocha se stolním tenisem, altánek, malebné jezírko, velký gril, udírna, minigolfové dráhy, dětské houpačky, houpací péra, kolotoč,trampolína apod. Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky. Sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal.

Umístění:Stáj s koňmi, kde je možné si domluvit vyjíždky na koni nebo v kočáře, na přání lze zajistit horská kola, pravidelné diskotéky v místní restauraci, v nedaleké Smržovce -Pivrncova putyka, 4 km Jablonec - bazén, přehrada, muzeum skla a bižuterie, bowling, squash centrum, tenisové kurty a hala 12 km Liberec- ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, zábavní středisko s vodním světem Babylon Výlety na zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdlant, Českého ráje 22 km, Bozkovské Jeskyně.
Ubytování:K dispozici je 8 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje a 6 čtyřlůžkových apartmánů (2 ložnice). Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení a TV/Sat, rádio.
Stravování:Snídaně jsou připravovány formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky teplých i studených potravin a nápojů, nechybí ovoce a zelenina, jogurty, müsli, sladké pečivo atd. od 8,30 do 10,00 hod. Po dohodě možné i jiné časy. Večeře jsou podávány v 18,30 hod. formou jednotného menu.



© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz