English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Chrastná

Osečná


Chata Chrastná
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Chrástná se nachází v Osečné a poskytuje ubytování až pro 9 osob v samostatné chatě s venkovní terasou, grilem, zahradou, venkovním bazénem, dětským hřištěm. Možsnost přistavit stany, karavan či obytný vůz. Parkování přímo u objektu. Wifi připojení k internetu.

Umístění:

Chata se nachází v těsné blízkosti lesa a rybníka. V okolí se můžete věnovat turistice, cyklistice, houbaření. V letních měsících se osvěžíte v rybníce nebo ve venkovním bazénu přímo u chaty, kde je k dispozici také dětské hřiště a ping-pongový stůl.

Ubytování:

Chata s celkovou kapacitou 9 osob (+ 1 dětská postýlka) se skládá ze dvou ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, TV, krbem. Dále je zde vybavená kuchyňská linka s lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Koupelna s pračkou, sprchovým koutem a WC. 

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. Při včasné rezervaci (alespoň 2 dny předem) lze připravit občerstvení. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 700 m.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz