English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Paseky nad Jizerou > U Sadílků

U Sadílků

Paseky nad Jizerou


U Sadílků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Náš pension se nachází na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor v obci Paseky nad Jizerou.

Pro letní měsíce je hostům k dispozici venkovní bazén. Opravdu dobří plavci si mohou zaplavat v nádrži, která je sice chladnější, ale na plavání ideální.

Relaxovat můžete ve veliké infrasauně se solnými panely, nebo v opravdu masážním bazénu americké výrovy LA-Spas

K dispozici mají hosté i venkovní gril a posezení pod slunečníky.

K našim velkým plusům patří vyžití pro děti. Herní kout s pískovištěm, domkem a skluzavkou, 4m koryto s vodou, velká trampolína, opravdu veliká houpačka, na které se houpou nejen děti. Dětská lezecká stěna a nejoblíbenější dětská lanovka. 

Jde o velice klidné prostředí, ve kterém bylo natočeno několik filmů a dokumentů, právě pro svoji jedinečnost. Jednotlivé chalupy a domy jsou rozsety na velikém území.

Správa KRNAP se snaží udržet ráz krajiny a především zástavby, aby obec zůstala stále krásnou a věrnou svému jménu Paseky

Každoročně jsou u nás pořádány Pasecké hudební slavnosti, kde vystupují čeští i zahraniční hosté a členové České filharmonie. V zimě jde o velmi vyhledávané středisko, právě pro ráz krajiny, sjezdovky všech obtížností, běžeckých tratí a stále ještě dostupných cen za služby.

Pokud chcete navštívit známá krkonšská centra jako je Rokytnice nad Jizerou 5km, Harrachov 11km, Horní mísečky a Medvědín 23km, Špindlerův Mlýn 39 km.

Velmi často hosté navštěvují nejznámější část Jizerských hor, obec Jizerka, Bedřichov a místa, kde se koná Jizerská 50.

Také Bozkovské dolomitové jeskyně patří k oblíbeným místům našich hostů. 

 Cyklisté se nemusejí obávat náročných terénů. Doporučíme Vám mnoho tras, které zvládnou i menší děti a ne tak zdatní bykeři. Pokud budete chtít šetřit vaše těla, vyvezou Vás lanovky jak z Rokytnice nad Jiz., tak z Harrachova.

 

Ubytování:

Pokoje jsou velice útulné, prostorné a standartně vybyvené. ( Manželská postel + 2x klasické lůžko, jídelní stůl, židle,úložné prostory, kompletní soc.zařízení)ve většině prostor pensionu jsou koberce. 

Pokoje 5x 4lůžkov

Pokoje 1x 6lůžkový

Do všech pokojů se vejde dětská postýlka a do některých i přistýlka( možno zapůjčit)

Stravování:

Možnost dohodnutí polopenze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz