English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Rokytnice nad Jizerou > Apartmány Ester

Apartmány Ester

Rokytnice nad Jizerou


Apartmány Ester
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Ester Vám nabízí ubytování ve třech komfotních apartámench. Apartmány se nacházejí v novostavbě v Dolní Rokytnici. Dům je situován na jižním slunném svahu a je vzdálen 350m od centra a 500m od lyžařského areálu Studenov.

Apartmány mají samostatný vchod včetně vlastní lyžárny a sušárny. Elektrický sušák bot je společný pro všechny 3 apartmány. Všechny kuchyně jsou vybaveny sklokeramickým dvouvařičem, vestavěnou lednicí s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, nádobím.

K dispozici je možnost připojit se k neomezenému internetu prostřednictvím Wi-Fi připojení a to zdarma. Všechny naše apartmány jsou nekuřácké a nacházejí se v klidné oblasti. Po předchozí domluvě je možné s vámi ubytovat též vašeho domácího mazlíčka (pouze v apartmánu č. 1). Ubytování vhodné pro alergiky, ve všch prostorách jsou stíratelné podlahy.

Ubytování:Apartmán Ester 1 pro 4-6 osob: Apartmán se nachází v přízemí, z obývacího pokoje vstup do zahrady, podlahové vytápění, bezbariérový, 60 m2 1 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s TV SAT, plně vybavenou kuchyňkou , 2 pevnými lůžky a pohovkou, kterou lze využít jako přistýlku pro 1-2 osoby (po rozložení 160×185), sprcha, WC. Apartmán Ester 2 pro 4-7 osob: Apartmán se nachází v podkroví, ze všech pokojů vstup na balkon, 65 m2 1× ložnice pro 2 osoby, 1× ložnice pro 3 osoby, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, TV-SAT a pohovkou, kterou lze použít pro 1-2 osoby (po rozložení 160×185), sprcha, oddělené WC. Apartmán Ester 3 pro 4-7 osob: Apartmán se nachází v podkroví, ze všech pokojů vstup na balkon, 65 m2 1× ložnice pro 2 osoby, 1× ložnice pro 3 osoby, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, TV-SAT a pohovkou, kterou lze použít pro 1-2 osoby (po rozložení 160×185), sprcha, oddělené WC.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz