English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Roubenka u Šimánků

Rokytnice nad Jizerou


Roubenka u Šimánků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Roubenka u Šimánků se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí ubytování až pro 12 osob ve stylově zařízené roubence se 4 ložnicemi. Hosté mohou využít také venkovní posezení s grilem a dětské hřiště. Parkování přímo u roubenky. Wifi připojení k internetu zdarma.

Umístění:

V okolí Rokytnice nad Jizerou lze provozovat převážně turistiku a cyklistiku. V zimních měsících je zde v provozu několik lyžařských areálů, Ski areál Horní Domky je vzdálen zhruba 700 m. Běžkaři ocení udržované běžkařské tratě.

Ubytování:

Roubenka s celkovou kapacitou 12 lůžek se skládá ze 4 ložnic, 2 koupelen, vybavené kuchyně s lednicí, myčkou, rychlovarnou konvicí, jídelny s krbem a venkovní terasy s posezením.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, v okolí se nachází několik resturací i obchodů s potravinami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz