English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Amálka

Smržovka


Chalupa Amálka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Amálka se nachází u Nové Vsi nad Nisou. Najdete zde luxusní ubytování až pro 20 osob. K chatě patří rozlehlá zahrada s posezením a grilem. Přímo z okna se vám naskytne úchvatný pohled na Jizerské hory. Toto klidné místo je ideální pro letní i zimní dovolenou. Můžete odsuď podnikat výlety pěšky i na kole. Pokud toužíte po kulturním vyžití, tak oceníte blízký Jablonec nad Nisou s pestrou škálou volnočasových aktivit.

Umístění:

V okolí naleznete mnoho cyklotras i pěších stezek, které vedou krásnou krajinou podhůří Jizerských hor. V zimě jsou v okolí kilometry běžkařských tras. Můžete zajet do 5 kilometrů vzdáleného Jablonce nad Nisou, kde začíná Jizerská magistrála, tedy 180 km upravovaných běžkařských stop. V okolí se nachází hned několik rozhleden – Bramberk, Královka, Štěpánka. Výlet si můžete udělat i na Ještěd, Trosky či do Harrachova. Své děti můžete vzít do nejstarší ZOO u nás, kterou najdete v Liberci nebo do zábavního centra Babylon, které je rovněž v krajské metropoli.

Ubytování:

Chalupa může ubytovat až 20 osob ve čtyřech ložnicích. K dispozici jsou dvě koupelny s WC a sprchovým koutem, jedna koupelna s masážní vanou a WC, jedno samostatné WC a jeden samostatný sprchový kout. V obývacím pokoji je k dispozici satelitní televize a audio přehrávač.

Chalupa Amálka Vás ubytuje ve 3 mezonetových apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji.

Pokoj Královka / mezonetový apartmán - 1x manželská postel v přízemí, 4 samostatná lůžka v podkroví. Koupelna s WC a hydromasážní vanou.

Pokoj Slovanka / mezonetový apartmán - 1x manželská postel v přízemí, 2 samostatná lůžka v podkroví. Koupelna s WC a hydromasážním sprchovým koutem.

Pokoj Bramberk / mezonetový apartmán - 1x manželská postel a 1x samostatné lůžko v přízemí, 1 samostatné lůžko v podkroví. Koupelna s WC a hydromasážním sprchovým koutem.

Pokoj Studnice / dvoulůžkový pokoj v přízemí domu. Samostatný hydromasážní sprchový kout a samostatní WC na chodbě vedle pokoje.

V obývacím pokoji je rozkládácí pohovka o velikosti 1,5 lůžka. V přízemí je odpočívárna, kde jsou 3 postele / matrace. Do některých pokojů možné přidat samostatnou matraci.

Stravování:

Uvařit si můžete v plně vybavené kuchyni, potraviny lze nakoupit v 3 kilometry vzdálené Smržovce nebo 5 kilometrů vzdáleném Jablonci nad Nisou, kde najdete všechny známé obchodní řetězce. K víkendovým pobytům je možné, po předchozí dohodě, přiobjednat snídaně. Restaurace Na Beranech je vzdálena 15 min chůze od domu, restaurace u rozhledny Černá Studnice je vzdálena 20 - 25 minut chůze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz