English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Studenec > Pension Trautenberk

Pension Trautenberk

Studenec


Pension Trautenberk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Trautenberk vznikl v roce 1998 kompletní rekonstrukcí stylové vily z dvacátých let 20. století. Postupnou dostavbou přilehlé budovy s pivnicí Vydrovna a následnou výstavbou školícího centra jsme navýšili kapacitu Pensionu Trautenberk na 63 lůžek. Velká uzavřená zahrada nabízí spoustu klidu, nebo možnost různých aktivit. Bazén, hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště venkovní altán pro pořádání grillparty apod. V roce 2003 jsme v naší restauraci začali připravovat hovězí a jiné steaky, kterými jsme opravdu vyhlášeni. Pro firmy nabízíme v našem zázemí ten nejlepší servis a vybavenost spolu s profesionálním přístupem personálu vytváří příjemnou atmosféru.

Umístění:

Pro rodiny s dětmi je výhodou uzavřenost a velikost zahrady. Z pensionu v těsné blízkosti Krkonoš lze podnikat spoustu výletů do okolí a do hor. V zimě jsou v okolí udržovány běžecké tratě a střediska s vleky jsou velmi dobře dostupná. Vyzkoušejte tedy naše služby a doufáme, že se k nám budete rádi vracet!

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou bufetu.Hostům nabízíme stravování formou polopenze(cena večeře bez nápojů 85,-Kč) nebo výběr z jídelního lístku naší Steak restaurace Trautenberk.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz