English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa U Jezu

Tanvald


Chalupa U Jezu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Roubená Chalupa U Jezu byla v roce 2012 zrekonstruovaná. Své jméno dostala podle skutečného jezu, který se nachází hned za silnicí. Díky tomu slyšíte při usínání šum vody. To je balzám na duši lepší než ukolébavka. Prostor kolem chalupy je oplocený, proto vhodný pro vypuštění dětí nebo zvířat. Nikam vám neutečou. Psům je vstup samozřejmě povolen. Kuřáky prosíme, aby uvnitř chalupy nekouřili.

Chalupa má kapacitu osm osob. Pokud je vás více a nevadí vám menší komfort při spaní, určitě se nějak poskládáte. Například ve společenské místnosti najdete rozkládací gauč, na kterém se vyspí dva lidé. Pokud vás bude víc, dejte nám vědět, ať pro vás máme připravené peřiny.

Cena za ubytování pejska je 500 Kč/pobyt.

Umístění:

Za chalupou je ve skále zabudovaná uzamykatelná kůlna, kam si můžete uložit kola, lyže nebo co budete chtít.
Za plotem je parkoviště, kam se vejdou čtyři osobní auta. Vedle parkoviště jsou schody, které vedou na „parkán“, kde je ohniště a gril. Je to docela velký prostor a rovinatý. Takže si tu klidně můžete opéct buřty, zahrát pétanque nebo to, co rádi hrajete venku. Toto místo má z jedné strany stráň a z druhé vzrostlé túje, takže na vás nikdo neuvidí.

Ubytování:

V patře jsou dva pokoje. V každém jsou čtyři postele, komoda a koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou prostorné a světlé. V každém jsou okna na tři světové strany. Postele u nás najdete vždy nově povlečené. Nepotřebujete tedy své povlečení nebo spacáky. Deky a polštáře mají náplň z dutého vlákna, alergici se nemají čeho bát. V koupelnách najdete ručníky, osušky, toaletní papír a mýdlo na ruce.

Společenská místnost. To je prostor k odpočinku, hraní her, koukání na televizi, čtení, surfování po internetu nebo jen lenošení a koukání na oheň v krbu. Televizi, wifi a dřevo máte k dispozici.

Kuchyň. Tady najdete bar, ten se hodí při nepřízni počasí. Jídelní stůl, kuchyňská linka, jar, utěrky, houbičky (na nádobí), nádobí, plynový sporák s troubou, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač.

Kotelna. Tam vás nepustíme, ale je to prostor, kde je elektrický kotel, který zajišťuje centrální vytápění chalupy a ohřev vody, takže nemáte žádné starosti s přikládáním, aby vám nebyla zima.

Chodba. Tam si můžete odkládat, co uznáte za vhodné, jsou tam i dvě toalety, abyste nemuseli běhat do patra.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz