English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Signum Laudis

Velké Hamry


Pension Signum Laudis
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion SIGNUM LAUDIS vznikl kompletní, citlivou a nákladnou rekonstrukcí nejkrásnější vily Jizerských hor.

Vila je umístěna na kraji centrální části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst blízko.

Penzion nabízí celkem 22 lůžek nadstandardního ubytování. Prostředí penzionu SIGNUM LAUDIS je permanentní noblesní společník pečující o klid duše.

Po dohodě je možno si vzít s sebou domácí zvíře s vlastní odpovědností za případné škody spojené s jeho pobytem a s venčením mimo areál.

Pro až nečekaně rozsáhlý vějíř služeb a možností využití volného času (vše v ceně) si lze udělat dobrý celodenní program v penzionu i při nepřízni počasí.

Vezměte si s sebou prosím domácí obuv. V interiéru penzionu se nekouří.

Dbáme na Vaší bezpečnost. Areál penzionu je oplocený. V budově Vám nehrozí ani plyn, ani nebezpečné zplodiny z jiných energetických zdrojů (pevná paliva). Vše je na elektřinu.

Penzion SIGNUM LAUDIS získal Zlatý certifikát kvality Libereckého kraje.

Umístění:

Pro volný čas:

báječná sauna s příjemným překvapením, prostorná potírna pro šest pohodlně sedících osob, 2x sprcha, lehátka k odpočinku. celoročně maximální úleva duše i těla v horké vodě venkovního koupacího sudu. Společně se saunou je koupací sud základem příjemné relaxace. K i několikahodinovému pobytu ve vodě doporučuji z vlastní zkušenosti buď čistou vodu nebo z alkoholických nápojů vychlazený sekt Bohemia Brut či příjemně svěží víno Sauvignon s klasickým kopřivovým nádechem. Oba nápoje si můžete koupit i v penzionu u pana správce. v létě oceníte osvěžení i odpočinek spojený s jezírkem ke koupání z laskavých producentů adrenalinu doporučujeme skutečnou 16m dlouhou elektrickou čtyřautodráhu. Možnost zajezdit si s autíčky je příjemnou změnou oproti virtuálním videohrám. v letním období Vám posloužíme venkovní (pod folií) bowlingovou dvoudráhou. Věřím, že mechanické počítání, stavění kuželek a vracení koulí Vás vrátí do doby starých kuželen rady Vacátka. pobyt v zimní sezoně si určitě rádi oživíte jediným (kromě hokeje) kolektivním zimním olympijským sportem – curlingem. Tato hra s originálními kameny pro všechny věkové kategorie od školáků po seniory Vás určitě zaujme. Jsme jediná dráha v regionu, musíme se pouze „modlit“, aby mrzlo.  velký kulečník biliár patří ke každému ubytovacímu zařízení, tedy i k našemu. SLACKLINE – pružné pásmo napnuté mezi dvěmy body nad zemí slouží zábavnou formou ke cvičení rovnováhy a využívá jej např. řada excelentních sportovců. U nás si můžete zatrénovat i Vy  pro aktivní odpočinek jsme pro Vás připravili autentický ping-pong (neplést s King-Kong) do Jizerských hor můžete vyrazit na některém z našich pěti kol, které máme pro Vás přichystány na zahradě si dobře popovídáte v zahradním nábytku, i venkovní gril a posezení v původním kamenném altánu má rozhodně svoje kouzlo děti si jistě užijí hru v pískovišti nebo na houpačkách  pro dlouhé chvíle v penzionu máme k dispozici stolní hry, knihovnu, zajímavé dobové předměty a tiskoviny, informační a propagační materiály o okolí
Ubytování:

Penzion má čtyři podlaží s pěti prostornými (50-165m2) apartmány 1+1, 2x2+1, 2x3+1.

V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s ledničkou, čtyřplotýnkovým elektrovařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem s příslušným počtem židlí.

Každý pokoj je osazen televizí a internetovou přípojkou, nočním stolkem s lampičkou u postele. Celý penzion je koncipován pro 22 lůžek, vzhledem k velké ploše pokojů je možno kapacitu bez ztráty pohodlí zvýšit.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz